Biyografi

Brian J. Rauch

Brian J. Rauch

Kıdemli Başkan Yardımcısı,
Mühendislik, Üretim ve Tedarik Yönetimi

Deere & Company

Brian J. Rauch, Dünya Geneli İnşaat ve Ormancılık Bölümü'nde, Mühendislik, Üretim ve Tedarik Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak Mart 2013'den bu yana görev yapmaktadır. Bölümün her türlü imalat, mühendislik, tedarik yönetimi, kalite ve yeniden üretim faaliyetlerinden sorumludur.

Rauch, John Deere'a 1994'de ürün mühendisi olarak girdi. O günden bu yana Dünya Geneli İnşaat ve Ormancılık Bölümü'nde, İleri Araştırma ve Geliştirme Müdürü, Program Müdürü, ve Mühendislik ve Teknoloji Direktörü gibi görevlerde bulundu. Rauch 2007'de Mühendislik Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. Bu görevinde, dünya genelinde inşaat ve ormancılığa ilişkin her türlü ürünün tasarım mühendisliğinden, ürün geçerleme ve doğrulamasından, ve araştırma-geliştirmesinden sorumlu oldu.

Rauch, Wisconsin-Platteville Üniversitesi'nin makine mühendisliği bölümünden mezundur ve Wisconsin-Madison Üniversitesi'nde mühendislik mekanikleri alanında yüksek lisans ve doktora yapmıştır. Ayrıca Wisconsin-Madison Üniversitesi'nden işletme yüksek lisansı da vardır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.