Biyografi

Gregory R. Noe

Gregory R. Noe

Başkan Yardımcısı ve Genel Hukuk Danışman Vekili, Uluslararası

Deere & Company

Gregory R. Noe, Deere & Company International'da, Temmuz 2014'den bu yana Başkan Yardımcısı ve Genel Danışman Vekilidir. Noe, Deere'ın hukuk hizmetlerini yönetmekte, şirketin ABD ve Kanada dışındaki operasyonlarına ve büyüme girişimlerine destek sağlamakta, ayrıca küresel çapta fikri mülkiyet haklarıyla ilgili ekipleri yönlendirmektedir.

Noe, Deere & Company'ye 1993'de katıldı. Yakın dönemde Kurumsal Sekreter ve Genel Danışman Yardımcısı görevlerinde bulundu ve 2008 Kasımına kadar sürdürdü.

Kurumsal Sekreter ve Genel Danışman Yardımcısı görevlerinden önce Noe, Özel Hukuk Davaları Genel Danışman Yardımcısı olarak hizmet etti. Bunun da öncesinde, İnşaat ve Ormancılık Bölümü, Uzak Doğu Operasyonları'nda Müdür olarak çalıştı. Noe 2004'de Almanya Mannheim'da bulunan Deere Avrupa Ofisine atandı ve burada, John Deere Hindistan, John Deere Güney Afrika ve John Deere Güney Amerika gibi çeşitli uluslararası Deere işkolu birimlerine sağlanan hukuk hizmetlerinden sorumlu oldu. Kariyeri boyunca, ürün sorumluluğu davası, ticaret yönetmeliği ve denizaşırı ve ortak işkollarına hukuk desteği alanlarında çalıştı.

Noe 1988 yılında Notre Dame Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu ve 1991'de Chicago'daki Loyola Üniversitesi'nden hukuk lisans derecesi aldı. Amerikan Hukuk Danışmanları Birliği ve Illinois Eyalet Barosu üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.