Biyografi

James M. McCabe

James M. McCabe

Başkan Yardımcısı,
Vergiler

James McCabe Mayıs 2017'den beri Deere & Company, Vergiler Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir. McCabe şirketin dünya genelinde vergi işlemlerinin yönetiminden sorumludur ve yasal konularda Kamu İşleri ile yakından çalışmaktadır.

McCabe, Deere'a 1995'de girdi ve esas olarak vergi ve hazine işlemlerinde olmak üzere ve giderek artan sorumluluklarda pek çok görev yaptı. 2007'de Deere'ın su işlemlerinde Finans Başkan Yardımcısı oldu ve 2009'da Bölge 1 ve 3 Uluslararası Vergiler ve ABD Gümrükleri'nde Direktör oldu. McCabe Mayıs 2014'den itibaren Hazine Yardımcısı olarak görev yapmakta, John Deere Finans'ın küresel fon faaliyetlerini yönetmekte ve Bölge 1, 2 ve 3'ün Hazine işlemlerini denetlemektedir.

McCabe, Deere & Company'ye girmeden önce 10 yıl boyunca Chicago'da, Peat Marwick (KPMG'nin selefi) ve JMB Realty Corporation gibi firmalarda muhasebe, vergi ve yatırım yönetimi alanlarında çalıştı.

McCabe 1985'de Notre Dame Üniversitesi'nden mezun olmuş, 1993'de Chicago Üniversitesi'nde finans ağırlıklı işletme yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.