Biyografi

Renee A. Mailhot

Renee A. Mailhot

Başkan Yardımcısı ve
Baş Uyum Görevlisi

Deere & Company

Renee A. Mailhot, Deere & Company'de Mayıs 2015'den bu yana Başkan Yardımcısı ve Baş Uyum Görevlisi olarak çalışmaktadır. Küresel İş Yönetim Merkezine önderlik etmekte ve Deere'ın küresel düzeydeki operasyonları kapsamında, iş yapma ilkelerinin güçlendirilmesi çalışmalarından ve dürüstlük, kalite, sorumluluk ve inovasyon gibi temel değerler üzerinde sürdürülebilir odaklanma sağlamaktan sorumludur.

Mailhot, Deere & Company'de çalışmaya 1991'de Kuzey Carolina Raleigh'deki İnsan Kaynakları Departmanı'nda, eski Ticari ve Tüketici Ekipman Bölümü'nde başladı, ayrıca Pazarlama Satış alanında çeşitli görevler de üstlendi. Daha sonra İnsan Kaynakları görevine döndü ve burada Bölge 2 Çalışan Gelişimi Müdürlüğü; Kuzey Amerika İşe Alım ve Kadrolama; ve Küresel Meslek Değerlendirme Müdürlüğü gibi önemli sorumlulukları olan görevler üstlendi.

Mailhot 2011'de Latin Amerika Bölgesel İnsan Kaynakları Direktörü oldu. Bu görevinde 3. Bölge yönetici ekibinin önemli bir üyesi olarak hizmet verdi. 2013'de Yetenek Yönetimine Direktör olarak atandı. Son olarak Küresel Çalışan İletişimleri'nde Direktör olarak görev yaptı.

Mailhot, Michigan Eyalet Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünden lisans derecesi almış ve Kuzey Carolina Eyalet Üniversitesi'nde İnsan Kaynaklarına odaklı yüksek lisans yapmıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.