Biyografi

Brian M. Krzanich

Brian M. Krzanich

İcra Kurulu Başkanı
Intel Corporation
Deere & Company Yönetim Kurulu'na 2016'da seçildi

Brian M. Krzanich, Intel Corporation'da İcra Kurulu Başkanı olarak göreve gelmiş ve Mayıs 2013'de Intel Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Krzanich, CEO olarak göreve gelmeden önce Intel'de Operasyon Direktörü idi ve Intel'in Teknoloji, Üretim, Devre, Tedarik Zinciri, İnsan Kaynakları ve Bilgi Teknolojileri'nde görev yapan 50.000'den fazla çalışanının organizasyonunu yönetiyor, ayrıca Intel'in Çin pazarı stratejisinin de sorumluluğunu üstleniyordu. Operasyon Direktörü olmadan önce, Intel'in üretim organizasyonunda bir dizi teknik ve yönetsel rol üstlendi.

Krzanich, San Jose State Üniversitesi kimya bölümünden mezundur ve yarı iletken işlem üzerine bir patenti vardır. Ayrıca Yarı İletken Endüstrisi Birliği'nde Yönetim Kurulu üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.