Biyografi

Max A. Guinn

Max A. Guinn

Başkan, Dünya Geneli İnşaat ve Ormancılık, Küresel İşçi-İşveren İlişkileri ve Güvenlik

Max A. Guinn, 2014'den beri Dünya Geneli İnşaat ve Ormancılık'ın Başkanlığını yapmaktadır.

Şirkete 1980'de girdiğinden bu yana, kalite hizmetleri, tedarik yönetimi, ve tarım, inşaat ve ormancılık işkollarında sorumluluk alanı giderek artan pozisyonlarda görevler aldı. 1995'de John Deere Ekim Grubu'nda, 1996'da John Deere Dubuque Works'de Genel Müdür oldu.

Guinn 2000'de, İnşaat ve Ormancılık Bölümü Mühendislik ve Üretim Kıdemli Başkan Yardımcısı oldu. Daha sonra Küresel Hasat Ekipmanları Üretim ve Mühendislik Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı, bunun ardından Mayıs 2009'da Ekin Hasadı, Tarım ve Çim Bölümü Küresel Platforum Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak hizmet etti. Şu anki görevinden önce İnsan Kaynakları, İletişim, Halkla İlişkiler ve İşçi-İşveren İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı idi.

Guinn Missouri-Rolla Üniversitesi'nin makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Dubuque Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapmıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.