Tamra A. Erwin

Deere & Company Yönetim Kuruluna 2020 yılında seçildi,
İdari Başkan Yardımcısı ve Grup İcra Kurulu Başkanı, Verizon Business Group

tbd

Tamra A. Erwin, Verizon Communications, Inc.'in bir birimi olan Verizon Business Group'un idari başkan yardımcısı ve grup icra kurulu başkanıdır. Erwin tarafından yönetilen grup, dünyanın dört bir yanındaki ticari ve kamusal müşterilerine hizmet ve ürünler sağlamaktadır ve 30 milyar doları aşkın satış gerçekleştirmiştir.

Aslen Seattle, Washington'lu olan Erwin, Verizon'a 1980'lerin sonlarında müşteri hizmetleri temsilcisi olarak katılmıştır. Sonraki yıllarda pazarlama kurulu başkanlığı ve kablosuz operasyonlardan sorumlu idari başkan yardımcılığı pozisyonlarında çalışmıştır.

Erwin, Verizon vakıf kurulu ve Paley Media Center mütevelli kurulunda görev almaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetler sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere, 1837'den beri dürüstlük geleneğine dayalı olarak en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmaktadır. Daha fazla bilgi için John Deere'ın dünya genelinden erişilebilen web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.