Biyografi

Todd E. Davies

Todd E. Davies

Kurum Sekreteri ve Genel Danışman Yardımcısı

Todd E. Davies, Deere & Company'de Kurumsal Sekreter ve Hukuk Müşaviri Yardımcısı görevini Temmuz 2014'den bu yana sürdürmektedir. Kurumsal yönetim işlerinden sorumludur, Başkan ve Yönetim Kuruluyla yakından çalışmaktadır. Ayrıca Deere'ın, Menkul Değerler ve Döviz Komisyonu tescilleri gibi finansal ticari işlemlerinin yasal ve yönetmelikle ilgili konularını yönetmektedir.

Davies, Dean Witter ile çalıştıktan sonra 1990'da John Deere Kredi'ye girdi. 1997'de Kurumsal Hukuk Departmanına transfer oldu. O dönemden beri, giderek artan sorumluluklarla, kurumsal finans ve güvenlik, ürün hukuk davası ve birleşme ve alımlar konularında görevler aldı. Şu anki görevinden önce Davies, Ticari Hukuk ve Uygunluk Hukuk Müşaviri Yardımcısı idi.

Davies Illinois Üniversitesi ve IITChicago-Kent Hukuk Fakültesi mezunudur.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.