Geniş bir tarlada çeşitli John Deere ekipmanları arasında yürüyen insanlar.

YAŞAMI İLERİ TAŞIMAK İÇİN
ÇALIŞIYORUZ

Herkesten Daha Çok Çalışıyoruz

Yaşam için gerekli bir iş yapıyoruz. Bize güvenen insanlar ve varlığımızı mümkün kılan gezegen için çalışırken yaşamları ileriye taşıyacak birbirine bağlı akıllı makineler üretiyoruz.


John Deere müşterileri, yaptığımız her işin merkezindedir.

180 yıllık deneyimimiz ve elimizdeki terabaytlarca kesin veri sayesinde müşterilerimizi ve işletmelerini herkesten daha iyi tanıyoruz. Kullanımı kolay teknolojimiz, müşterilerimizin tarlada, iş sahasında ve bilançolarında görmek istedikleri sonuçları almalarına yardımcı oluyor. Verimlilik ve sürdürebilirliği daima göz önünde bulundurarak müşterilerimize ekipmanlarının kullanım ömrü boyunca birinci sınıf destek sunarak onların yedek parçalara, hizmetlere ve performans güncellemelerine hazır veya takas seçenekleriyle sorunsuz şekilde erişebilmelerini sağlıyoruz.

Yaşamı ileri taşımak için çalıştığımızı’asla unutmuyoruz.


Sürdürülebilirlik

Müşterilerimizin ve dünyanın dört bir yanındaki toplulukların geçimini gelecek nesiller boyunca da sürdürebilmesini sağlayacak çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik Hedefleri

Yenilik ve Teknoloji

Yeni düşünce biçimleri yaratmak, yeni eylem biçimleri geliştirmek için çalışıyoruz. Mevcut durumu sekteye uğratmak için değil, müşterilerimizin işlerini daha kolay ve kârlı şekilde ileriye taşıyacak müşteri odaklı çözümler geliştirmek için.

Yenilik & Teknoloji bölümünü ziyaret edin

Topluluk Ruhu

Duyduğumuz tutku, esin kaynağı olduğu sadakat kadar cüretkar. Bu türden bir saygı, kazanılmayı hak eder. İyi yapılmış işlerden duyduğumuz gururla hem içinde bulunduğumuz topluluklarda hem de dünya çapında güçlü bir etki yaratıyoruz.

ABD web sitemizde Yurttaşlığın Gücü konulu yazıyı okuyun

Liderlik

Büyük liderler büyük şirketler kurar; CEO'muz John May de seleflerinin dürüstlük, kalite, bağlılık ve yenilik gibi güçlü temel değerlerini paylaşıyor.

Liderlerimizle Tanışın

Deere & Company, makinelerinin kullanım ömrü boyunca çeşitli üretim sistemlerinde müşterilerimiz için tam bir yenilikçi çözümler hattı sağlamak üzere 25'ten fazla markadan oluşan bir portföy sunmaktadır. Burada, söz konusu markalara örnek gösterilmiştir.

Wirgen logo

Wirtgen

Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann ve Benninghoven'dan oluşan Wirtgen Group, müşterilere yol yapım ve ıslah çalışmaları, madencilik ve mineral işleme veya geri dönüşüm malzemeleri tesisleri ve asfalt üretimi için mobil makine çözümleri sunmaktadır. Birlikte kullanıldığında beş marka, işleme, karıştırma, döşeme, sıkıştırma ve ıslah etme dahil tüm yol yapım döngüsünü kapsamaktadır. 

Hagie logo

Hagie

Hagie'nin hikâyesi yenilik ve kavrayış ile ilgili olanlardan biridir. Ray Hagie verimsizlikleri azaltma ve daha iyi bir yol bulma kararı almıştır, bu da onu ekinler için ilaçlama çözümlerine odaklanmaya yönlendirmiştir. 1947'de, sorun çözme tutkusu dünyanın ilk kendi yürür ilaçlama makinesinin üretilmesini sağlamıştır. Bu çığır açan atılım, beraberinde daha fazla satışı, fabrika genişlemelerini ve uluslararası bir pazarı getirmiştir.  Hagie yüksek açıklıklı ilaçlama makineleri ve püskül ayırıcılar üretmeye devam etmektedir.

PLA Logo

PLA

Kurucu Juan Carlos Pla, kendi imzasını taşıyan ürünü yüksek şasili ilaçlama makinesini üretmeden önce nakliye limanlarında Arjantin’in ilk tahıl elevatörlerini kurdu. 1978'e kadar PLA, Latin Amerika’nın ilk kendi yürür ilaçlama makinesini, ardından otomatik römork sistemini (1993) ve dünyanın ilk “otomatik pilotlu” ilaçlama makinesini (1999) üretti. PLA, mibzerler ve ilaçlama makineleri üretmektedir.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Mazzotti ailesi tarafından kurulan şirketin kendi yürür tarım ekipmanı inşasına yönelik deneyimi yaklaşık 75 yıldır. Özünde çiftçi olan aile, müşteri sorunlarını çözme ve talebi karşılamaya yönelik sürekli evrim içinde tutkulu yenilikçiler ve öngörülü kişiler olarak itibar oluşturmuştur. Mazzotti, İtalya'da kendi yürür ilaçlama makineleri üretmektedir.

Monosem logo

Monosem

Monosem 75 yıldan uzun süredir dünya çapında 80'den fazla ülkeye kaliteli hassas vakum mibzerleri ve yetiştiriciler sunmaktadır. 1945 yılından bu yana Monosem’in geçmişi, sürekli ürün yenilikleriyle doludur. Uzun yıllardır Fransız hassas mibzer pazarının lideri olarak kabul edilen Monosem, üretiminin yaklaşık yüzde 70'ini ihraç ederek ürünlerini küresel boyuta taşımıştır.  Kansas City, Kansas şubesi Kuzey Amerika özel ekin pazarına odaklanmaktadır.

A&I Products Logo

A&I Products

A&I Products 1980'den bu yana tarım, çim ve endüstriyel ekipman pazarları için satış sonrası yedek parçaların lider üreticisi ve toptan satış distribütörü haline gelmiştir. Küçük bir makine atölyesi ve tamir tesisi olduğu kökleriyle birlikte A&I Products yaygın olarak tamire ihtiyaç duymaları ile tanımlanan parçaların yerine yeni parçalar üreterek geçiş yapmıştır. Şimdi A&I Products çeşitli uygulamalarda 160.000'in üzerinde farklı parça numarası sunuyor.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Blue River Technology basit bir konsept üzerine inşa edilmiştir; minimuma indirirken maksimuma çıkarma. Blue River, gezegen üzerindeki etkiyi azaltırken tarım üretimini iyileştirmek için en son yenilikleri ve teknolojiyi bir araya getirmektedir. Blue River, John Deere 400 ve 600 serisi ilaçlama makinelerinde mevcut olan See & Spray Select teknolojisini geliştirmiştir. See & Spray, sürdürülebilir bir yolla kârlılığı artırırken müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf sağlamaları için bilgisayar görüşü, makine öğrenimi ve robot teknolojisini bir araya getirmektedir.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

2015'te kurulan Harvest Profit, Kuzey Dakota çiftlik ülkesinin kalbinde yaşayan ve çalışan bir ekipten oluşur. Şirket’in misyonu, tarımın finansal tarafına daha fazla görünürlük sağlamaktır. Harvest Profit, çiftçilerin tarım maliyetlerini, kârları, tahıl pazarlama pozisyonlarını ve envanteri takip etmesini kolaylaştırmaya odaklanan bir yazılım araçları seti oluşturmuştur. “Bilgili çiftçiler için yazılım” olarak adlandırılmaktadır, ki bu çiftçiler çiftliklerini iş yılı boyunca işlerler. 

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Bear Flag Robotics'in misyonu, makine otomasyonu aracılığıyla gıda yetiştirme maliyetini azaltırken küresel gıda üretimini artırmaktır. Şirket, tarım traktörleri için özerk otonom sağlayarak çiftliklerde güvenliği, güvenilirliği ve kârlılığı artırmaktadır. Bear Flag Robotics faaliyetleri 2017 yılında Silikon Vadisi'nde, ortak kurucularından Aubrey Donnellan ve Igino Cafiero tarafından başlatıldı. Donnellan ve Cafiero'nun John Deere ile ilişkisi, 2019 yılındaki John Deere Yeni Girişim İş Birliği programı ile başladı ve satın alma 2021 yılında duyuruldu.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

2014'ten bu yana Kreisel, suya daldırma ile soğutulan elektrikli akü modüllerinin ve paketlerinin geliştirilmesine odaklanan lider bir yenilikçidir. Şirket, farklı bir akü teknolojisine ve akü arabelleğine alınmış şarj altyapısına sahiptir ve şu anda ticari araçlar, arazi araçları, deniz araçları, e-motor sporları ve diğer yüksek performanslı uygulamalar dahil olmak üzere birden fazla uç pazarda global bir müşteri tabanına hizmet sunmaktadır. Şirket Johann, Markus ve Philipp Kreisel kardeşler tarafından kuruldu ve merkezi Rainbach im Mühlkreis, Avusturya'da bulunmaktadır.