Traktör Ataşmanları

Traktör Parçaları ve Ataşmanlar

Daha az çabayla daha fazla iş gerçekleştirin.

Traktörünüzde hatırı sayılır oranda vakit geçirirsiniz. Dolayısıyla, traktörünüzün maksimum konfor ve verimlilik sunacak şekilde donatılmış olmasını istersiniz. Bu konuda yardımcı olabiliriz. Çok çeşitli aksesuarlarımız daha iyi görerek daha iyi hissetmenize, daha fazla güvende kalmanıza ve uzun bir iş gününü çabucak bitirmenize olanak tanır.

Traktör Ataşmanları

Tümünü GenişletTümünü Daralt

KABİN KONFORU

Çalışmayı zevkli hale getirin

Birçok gün, traktörünüzde evinizde olduğundan çok daha fazla zaman harcarsınız. Kabininizin’ konforlu, iyi donatılmış ve sizin kişisel gereksinimlerinize uygun olması gerekliliğinin nedeni işte budur. İdeal olarak, “işten sonra” keyfini çıkaracağınız bazı imkanlar da sunar. Neyse ki, çok çeşitli kabin aksesuarları sunmaktayız.

Paslanmaz Çelik Isı Yalıtımı
Egzoz borusunun üst kısmına takılan yüksek kaliteli, ağır hizmet tipi paslanmaz çelik ısı yalıtımı ile traktörünüze daha da çağdaş görünüm katın.
5020, 5R, 6020, 6030 Premium, 7030 Premium Serisi traktörler için sunulmaktadır.
Paslanmaz çelik ısı koruması
  
Paslanmaz Çelik Egzoz Borusu ve Isı Yalıtımı
John Deere traktörünüzü paslanmaz çelik egzoz borusu ve ısı yalıtımı ile kişiselleştirin. Paslanmaz çelik parçalar, yüksek standartlı John Deere kalitesine uygun şekilde üretilir, dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü sağlar.
6M, 6R Serisi traktörler için sunulmaktadır.
Paslanmaz çelik egzoz borusu ve ısı koruması

 

Koltuklar
Yeni bir traktör koltuğu, sağlığınız ve çalışma verimliliğiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Super Air Comfort Seat'ten ödüllü Active Seat'e kadar çeşitli yedek koltuklar sunuyoruz. Yerel bayinizle görüşün; bütün özellikleri daha ayrıntılı olarak açıklamaktan ve size bir sunum yapmaktan memnun olacaktır.
Süper Havalı Konfor Koltuğu, Aktif Koltuk
  
Koltuk Kılıfı
İki tür koltuk kılıfı sunuyoruz: kişiye özel ve üniversal. Kişiye özel kılıflar uzun süreli koruma için koltuğunuza mükemmel uyum sağlayacaktır. Koltuğunuza uygun kılıfı bulmak için bayinizi ziyaret edin!
Koltuk Kılıfı
  
Koltuk Animasyonu
Çok işlevli John Deere Koltukların ihtiyaçlarınızın tamamına göre ayarlanması çok kolaydır; traktörünüzün içinde evinizdeymiş gibi hissedersiniz. Farklı ayarlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek için koltuk animasyonuna bakın.

Koltuk Animasyonunu Görüntüle
 

 

Elektrikli Buzdolabı
5 litrelik kapasiteye sahip elektrikli buzdolabımız, tarlada geçirilecek uzun bir gün için yeterince içecek ve yiyecek saklama alanına sahiptir. Kolay kurulum için 12 voltluk priz sağlanmıştır.’ Ayrıca ayrı bir açma/kapama düğmesi bulunur. Bu, yalnızca motor çalışırken çalıştığı anlamına gelir. Böylelikle,’ gece boyunca yanlışlıkla açık bırakmanız durumunda akünün boşalma olasılığı yoktur. Tamamen entegre bir çalışma ve ferah bir kabin oluşturulması için FieldOffice saklama alanı ile birlikte de takılabilir.
Electric fridge 

 

FieldOffice
Arazideki ofisinizi mümkün olduğunca verimli hale getirin. FieldOffice önemli belgeleri, operatör’ el kitaplarını, cep telefonlarını, hatta bir dizüstü bilgisayarı saklamanız için bir yer sağlar. Kapak aynı zamanda yazı yazmak veya üstünde çalışmak için de kullanılabilir. Elektronik cihazlarla uyum sağlanması için tabana önceden kablo döşenmiştir. Gün sonunda Field Office, taşınabilir bir çantaya dönüştüğünden önemli evraklarınızı yanınızda taşımanız kolay hale gelir.
Field office

 

 

Aksesuar Montaj Braketleri
Monitörlerin, telefonların, radyoların ve diğer aksesuarların tek bir uygun konuma monte edilmesi için sunulur.
Aksesuar Montaj Braketleri

 

Tablet & Mobil Cihaz Tutucu
Cep telefonlarınızı, tabletlerinizi, GPS ve diğer cihazlarınızı emniyetli ve güvenli bir kullanım ve depolama için her zamankinden daha da kolay bir şekilde kabininize alın.


Tablet & Mobil Cihaz Tutucu

 

Elektrik Prizleri ve Adaptörler
Birçok gereç olduğunda – telefonlar, MP3 çalarlar, ekipman kumandaları - çok sayıda elektrik prizi ve adaptöre sahip olmak mantıklıdır. Çok çıkışlı elektrik prizi kolaylıkla takılır ve altı adede kadar 12 voltluk aksesuarı aynı anda çalıştırır.
Elektrik Prizleri ve Adaptörler

 

Adaptörler
Dört adaptör seçeneği şu ilave ihtiyaçlar için yer sağlar:
 • Bileşenlerin bütünleşik olarak bağlanması için 3 telli standart bağlayıcı
 • Çakmak adaptörü
 • 3 pimli adaptör (yuvarlak)
 • 3 pimli adaptör (düz)
Adaptörler

 

Taban Paspasları
Orijinal yedek taban koruma paspasları ile kabininize tekrar yeni kabin görünümü kazandırın.
 • John Deere logosu ile ölçüye göre kesilir
 • Orijinal Parça Avantajı: Bej renk kabinin iç detayları ile eşleşir
 • Temizlemesi kolay
 • Dayanıklı iğne keçesinden üretilir
 • Soğuk su ile basınçlı yıkamaya dayanıklı
Taban Paspasları

 

GÖRÜŞ OLANAĞIYLA İLGİLİ GELİŞTİRMELER

Hiçbir şey görüş açınızın dışında kalmasın

Aşağıdaki ataşmanların yardımıyla görüş olanağını artırın ve dar alanlardaki manevra uygulamalarını daha kolay hale getirin.

Dış Dikiz Aynaları
Büyük dış dikiz aynaları daha fazla yol güvenliği ile daha doğru ekipman yönetimi sağlar. Manuel olarak ya da elektrik gücüyle ayarlanabilen teleskopik aynalar arasından seçim yapın. Elektrikli versiyon, tek bir kişinin çalıştığı işlemler için kusursuzdur.
Dış Dikiz Aynaları

 

Askı Gözetleme Aynası
Arka askı ve ekipmanlara ilişkin mükemmel görünüm elde edin. Bu ayna, arka camın sağ tarafına takılıdır.
Askı Gözetleme Aynası

 

Parasol ve Güneşlikler
Kabin içinde ısı oluşumunu azaltmaya yardımcı olan parasol ve güneşliklerle gözlerinizi güneşten koruyun. Güneşlik, ön veya arka camlara takılabilir, ayrıca güneşliğin konumu maksimum operatör konforu için ayarlanabilir.
fltRight
  fltRight clearBoth

 

Arka Cam Sileceği
Arka camınızın büyük silecekleri kötü hava şartlarında ve çamurlu çalışma koşullarında bile iyi görüş olanağı sağlar.
Arka Cam Sileceği

 

CCTV Video Kamera Sistemleri
John Deere Video Kamera Sistemleri, günlük çalışmalarınızı daha iyi gözlemlemenizi sağlayarak daha verimli çalışmanıza olanak tanır. Şu faydaları sağlarsınız:
 • Güvenli taşıma ve çalışma: Video Kamera Sistemlerinin kameraları sayesinde çevredeki kişileri ve nesneleri görme şansınız olur.
 • Maksimum randıman: Boşaltma helezonu, çekilen araç, balya çıkarma - Araç içinde ve üstündeki çalışma süreçlerini seçime bağlı olarak izleyebilirsiniz.
 • Kumanda kullanımı sırasında daha az stres: Yaptığınız iş kazıma, püskürtme, ekme, gübreleme veya hasat olsun fark etmez, ileriye bakıp her şeyi yorulmadan görebilirsiniz. Kabin arkasındaki çalışmaları izleyecek bir kamera işinizi kolaylaştırır, çalışırken sağlıklı bir şekilde durmaya ve daha fazla verimlilik elde edilmesine katkıda bulunur.
CCTV Video Kamera Sistemleri

PERFORMANS GELİŞTİRMELERİ

John Deere traktörünüzün daha fazlasını mı yapmasını istiyorsunuz? Belki de tarım uygulamalarınızı değiştirdiniz ya da ikinci el bir traktör satın aldınız. Koşullar ne olursa olsun daha iyi verimlilikten faydalanabilmeniz için John Deere traktörünüzü yükseltmeniz mümkün.

Ağırlık Dengeleme

Doğru balastlamayla, yere daha sıkı tutunmanızı sağladığından ve yakıt tüketimini, tutuşu ve sürüş konforunu olumlu etkilediğinden, azami traktör performansı elde edersiniz. Doğru denge ağırlığı miktarı traktörün’ beygir gücüne, tarladaki çekiş uygulamaları sırasındaki zemin hızına ve kullanılmakta olan ekipman türüne bağlıdır.

Ön Quik Tach Ağırlıkları
Ön ağırlık desteğine monte edilmesi/ön ağırlık desteğinden demonte edilmesi kolaydır. Kullanılmakta olan ağırlıkların miktarı uygulamanın geçerli gereksinimlerine kolaylıkla uyarlanabildiğinden arka ve ön aks arasında optimize edilmiş bir ağırlık dağılımını destekleyebilirler.
Ön quik tach ağırlıklar

 

Kaldır Tak Ağırlıkları
En yüksek oranda çok yönlü dengeleme çözümleri sunar. 900 kg, 1150 kg, 1500 kg, 1800 kg şeklinde sunulurlar. Ön ağırlık desteğine (900 kg ve 1150 kg) doğrudan monte edilebilirler. Orta bağlantı braketi kullanıldığında (1500 kg, 1800 kg versiyonunda zaten bulunur) çanta tipi ağırlıklar daha fazla çekiş için arka askıya ve ön askıya da takılabilir.
Kaldır tak ağırlıklar

 

Arka Tekerlek Ağırlıkları
Çelik veya döküm tekerleklerin dış tarafına monte edilebilirler. Döküm veya ağır hizmet tipi döküm tekerleklerde iç tarafa da monte edilebilirler. Lastiklerin ağırlık taşıma kapasitelerine dikkat edilmelidir.

John Deere ağırlık dengeleme yelpazesi hakkında daha fazla bilgi
Arka tekerlek ağırlıkları

 

Çift Huzmeli Radar Sensörleri
Çift huzmeli radar sensörleriyle tekerleğinizin kaymasını doğru izleyin:
 • Yakıt tasarrufu sağlayın
 • Toprak sıkışmasını önleyin
 • Çekiş performansınızı artırın
 • Veriminizi artırın
Çift Huzmeli Radar Sensörleri

 

Sıra Sonu Yönetim Sistemi (HMS/iTEC):
Operatörün bir dizi işlemi kaydetmesine veya ayarlamasına olanak tanıyan bir özelliktir. Tarlada çalışmak hiç bu kadar kolay veya verimli olmamıştı.
 • Operatör yorgunluğunu azaltır - birden fazla traktör işlevi bir düğmede sıralanmıştır
 • Hassas performans
 • Kullanımı kolay
Sıra Sonu Yönetim Sistemi (HMS/iTEC)

 

Palet Uzantıları
Ekim veya püskürtme yapıyorsanız, bu palet uzantıları ürünlerinizi veya setlerinizi etkilemeden bir defada daha fazla sırayı kapsamanıza imkan tanır. İzin verilen aks yükünde de azalma olmaz. Uzatılmış palet ayrıca pülverizatörler için daha fazla destek ve stabilite sağlar. İki farklı uzantı mevcuttur ve bunlar kolaylıkla monte edilebilir ve hızlı bir şekilde takılabilir. Toplam traktör genişliğine bağlı olarak ek aydınlatma ve bir uyarı işareti isteyebilirsiniz.
Palet uzantıları

 

Ek Hidrolik Yağ Haznesi
Yüksek kapasiteli ek hidrolik yağ hazneleri, büyük römorkları devirme gibi zorlu işlemler için kullanımınıza sunulan hidrolik yağ miktarını artırır.
Ek Hidrolik Yağ Haznesi

 

John Deere Ön Askı
Daha fazla çok yönlülük için tamamen entegre John Deere ön askı ve ön PTO (kuyruk mili) 6R ve 6M Serisi traktörlerde arazide kurulum için kullanılabilir. JohnDeere Cat. 3N ön askı, denge ağırlığının taşınması ve ön ekipman işlemi için kusursuzdur. Ayrıca, 4.000 kg yüksek kaldırma kapasitesi sunduğundan çok çeşitli ağır ekipmanlarla uyumluluk sağlar. John Deere ön askının yanında şunlar da gelir:
 • Güvenli taşıma ve çalışma koşulları sağlayan kilitleme cihazı
 • Hidrolik serbest hareket konumunda düşüş hızını düzenleyen akış engelleyici
 • Çeki kolları için üç konum (sabit, yüzer, katlanır)
 • Hızlı kaplin kancaları bulunan çeki kolları
 • Çekme noktası
 • Yedi pimli römork soketi
 • Üç merkezli bağlantı konumları
 • Üst orta bağlantıyı dikey saklama
 • John Deere ön PTO ile kombine edilebilir ve John Deere ön yükleyiciler ile tam uyumluluğa sahiptir
 • Opsiyonel olarak mevcut: ör. biçme makinesi zincirleri için destek, kaput koruması, akümülatör, iki ek SCV kaplini.
John Deere Ön Askı ve Ön PTO
John Deere Ön PTO
Tamamen entegre John Deere ön PTO sağ konsol üzerindeki bir düğme veya CommandARM kontrolü ile elektro-hidrolik olarak devreye sokulur. John Deere ön PTO özellikleri:
 • Ön ve arka PTO devirleri arasında mükemmel uyum sağlayan 1000 dev/dk devir
 • 80 kW güç iletebilen altı yivli PTO mili
 • PTO çıkış milinin dönüş yönü, traktöre önden bakacak şekilde saat yönünün tersinedir
 • Hafif veya ağır ekipmanlar için sorunsuz, modüler devreye alma
 • Ekipmanların aşırı çalışmasını engelleyen hidrolik kontrollü PTO freni
 • iTEC Direksiyon Sistemine/Sıra Sonu Yönetim Sistemine Entegre
 • Tahrik milinin kolay bağlanması için PTO ara mili 60 derecelik dönüş açısına sahiptir
John Deere Ön Askı ve Ön PTO

KORUMA VE DEPOLAMA

Traktörünüz ve ekipmanlarınız büyük bir yatırım ifade eder. Sizi‘ ve donanımınızı koruyan çeşitli ürünler sunmamızın nedeni budur. Verimliliği en üst düzeye çıkarırken riski en aza indirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey bizde var.

Immobilizer
Immobilizer traktörün izinsiz hareket ettirilmesini ve araç hırsızlığını önleyen bir elektronik sistemdir. Her bir kitte iki adet immobilizer anahtarı bulunur. İzinsiz anahtar kullanımı durumunda, traktör çalıştırıldıktan sonra kapanır ve hareket ettirilemez.
İmmobilizer

 

Kilitlenebilir Kapaklar
Vandalizmi ve masrafa yol açacak sıvı karışımlarını önlemek için yakıt deposunu veya şanzıman yağı haznesini kilitleyin.
Kilitlenebilir Kapaklar

 

Kapı Kilitleme Kiti
Her bir kitte kapı kolları ve ayrı bir anahtar bulunur. Ham anahtarlar ayrıca sipariş edilebilir.
kapı kilitleme kitleri

 

Döndürülebilir Ön Çamurluklar
Döndürülebilir ön çamurluklar sayesinde en yüksek oranda manevra kabiliyeti ve koruma elde edin. Bu çamurluklar daha geniş bir direksiyon açısının sağladığı avantajları sunar ve küçük alanlarda çalışmanıza, daha dar dönüşler yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, geleneksel çamurlukların sağladığı toza ve toprağa karşı korumayı elde etmeye devam edersiniz.
Döner ön çamurluklar

 

Arka Çamurluk Yan Uzantıları
Farklı boyutlarda sunulan arka çamurluk yan uzantıları ile kabininizi temiz tutun ve görüş olanağını artırın.
Arka Çamurluk Yan Uzantıları

 

Geriye Doğru Hareket Alarmı
Traktör geri viteste olduğunda, etraftakilerin güvenliği için bir alarm ile uyarı verilir.
Geriye Doğru Hareket Alarmı

 

Akü Bağlantısını Kesme Kiti
Harici olarak monte edilmiş Akü Bağlantısını Kesme Kiti, istenmeyen kullanımın önlenmesi ve monitörlerin veya radyoların açık bırakılması sonucu akünün boşalmasının önlenmesi için idealdir.
Akü bağlantı kesme kiti

 

Yakıt Deposu İçin Alt Muhafaza
Elverişsiz koşullarda (örneğin çalılık, ormanlık alan, arazi ıslahı) kullanılan traktörler için özellikle önerilir. Daha fazla koruma sağlama amacıyla dayanıklı sac levhadan yapılmıştır ve yakıt deposunun altında bulunur.
Yakıt Deposu için Alt Muhafaza

 

Takım Kutusu
Tarlada aletlerinize kolay erişmek için ekipmanlarınıza John Deere alet kutusunu ekleyin. Bu kutular dayanıklı ve uzun ömürlüdür, ayrıca aletlerinizin düzenlenmesi işini basit ve kolay hale getirir.
Takım Kutusu

 

Ön takım kutusu
Çok fazla alan, iki çıkarılabilir raf ve yenilikçi kapı ve kapak tasarımı.
Depolama Kabı

 

ASKI ÇÖZÜMLERİ

Bağlantılarınız sağlam olsun

Ekipman çalışmaları için doğru askının seçilmesi ciddi bir iştir. Neyse ki orijinal askılarımız yüksek oranda güvenilirlik sunar, John Deere teknik özellikleriyle uyumlu yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Taşıma işlemleri için çok çeşitli takma yöntemleri sunan, yükseklik ayarlı, manuel veya otomatik olarak çalıştırılabilir askı versiyonları mevcuttur.

Yükseklik Ayarlı Römork Askıları
Otomatik römork askısı 38 mm topuz pimi de ekstra geniş versiyon olarak kullanılabilir, örneğin destekli çeki demirleri veya kamyon römorklarıyla kullanım için.
Yükseklik ayarlı römork askıları
  
Yükseklik ayarlı, topuz tipi ve piton fix askılar römork kullanımı ve diğer pek çok ekipman uygulaması için idealdir. Alçak konumda kullanıldıklarında, traktör römork kombinasyonları için optimum çekiş ve sürüş dinamiği sağlarlar. Yükseklik ayarlı römork askıları
Üçü Bir Arada Askı Sistemi
Farklı askı tipleri gerektiren römorkları ve ekipmanları kullanmanıza olanak tanır. Şu üç işlevin kullanımını sağlayan beş konumlu bir ray içerir:
Üçü bir arada askı sistemi
 • Manuel veya otomatik yükseklik ayarlı römork askısı
 • Manuel ve otomatik askı ile eş zamanlı olarak ihtiyaç duyulursa topuz tipi veya yuvarlak saplamalı askı ek parçası (yükseklik ayarsız)
 • Topuz tipi veya yuvarlak saplamalı askı ek parçası söküldüğünde çeki demiri

Düşük konumlu topuz tipi askılar, 4 t statik dikey yükü bulunan ekipmanların çekilmesine izin verirken, yuvarlak saplamalı askı ek parçaları 3 t statik dikey yüke izin verir.

topuz tipi ek parça Yuvarlak saplamalı ek parça
Topuz Tipi Ek Parça Yuvarlak Saplamalı Ek Parça
Topuz Tipi Askılar için Güçlendirilmiş Direksiyon Sistemleri
Topuz tipi eklenti ve yükseklik ayarlı topuz tipi askılar için kullanılabilirler. Ayrıca, römorkların sağ veya sol güçlendirilmiş direksiyon sistemiyle kullanımına olanak tanımak üzere tek veya çift tarafta olmak üzere sunulurlar.
Topuz tipi askılar için güçlendirilmiş direksiyon sistemleri

Güçlendirilmiş direksiyon sisteminin avantajları:

 • Çoklu aksa sahip römorklar kullanırken daha dar dönüşler yapmanıza olanak tanır
 • Toprak korumasını artırır
 • Lastik aşınmasını azaltır
 • Römork tekerlekleri daima dönüş yarıçapına göre hizalanacağından yolda yüksek hızla sürüş ya da geriye doğru hareket sırasında römork aksının kilitlenmesi gerekmediğinden’ daha fazla operatör konforu sağlanır.

En iyisini istediğiniz için John Deere'i seçtiniz. Bu yüzden, makinenizin servisi söz konusu olduğunda, sadece John Deere tarafından tasarlanan ve onaylanan orijinal bakım parçalarının ve yağlarının kullanılması mantıklıdır.

Traktör Bakımı

Tümünü GenişletTümünü Daralt

FİLTRELER

Filtreler, verimli performansın kalbidir. Özel olarak traktörünüzle çalışmak üzere tasarlandıkları için, yalnızca orijinal John Deere filtrelerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yağ, yakıt ve hava filtreleri zararlı partiküllerin motora girmesini önlerken yakıt tüketimini de azaltır. Kirli filtreler yakıt kullanımını filtre başına %5'e kadar artırabilir, bu yüzden kullanım ömürlerinin sonuna gelir gelmez filtrelerinizin değişmesini sağlamanız mantıklıdır.

TRAKTÖRÜNÜZ İÇİN DOĞRU FİLTRELERİ BULUN - FİLTREYE GENEL BAKIŞ

YAĞLAR, SOĞUTMA SIVILARI VE GRESLER

Sunduğumuz her yağ, uzman John Deere mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve zorlu iş şartlarını en iyi şekilde göğüsleyecek biçimde üretilmiştir. Ürünlerimiz traktörünüzün performansını yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda aşınmaya karşı korur ve yatırımınızın ömrünü uzatır. Ayrıca servis ve yağ değiştirme aralıklarını da uzatarak bakım masraflarının azalmasına da katkıda bulunur.

 1. Hidrolik ve şanzıman yağı
 2. Şanzıman yağı
 3. Gresler
 4. Soğutma sıvısı
 5. Motor yağı

Plus-50 II, düşük emisyonlu motorlar (Aşama III B / Aşama IV)   dahil olmak üzere Dizel motorlarda yağ değiştirme aralıklarını uzatmak, daha uzun bir motor ömrü sağlamak ve iyileştirilmiş performans ve koruma sunmak için tasarlanmış, gelişmiş bir motor yağıdır.

Hy-Gard, bir Evrensel Traktör Şanzıman Yağıdır (UTTO). Hem John Deere şanzımanlarınızı, yaş levhalı kavramaları, ıslak frenleri hem de hidrolik sistemlerinizi koruma amacıyla özellikle formüle edilmiştir. Hy-Gard'ın JDM J20C minimum standardını aşıp aşmadığı geliştirme sırasında ve sonrasında yoğun olarak test edilmiştir.

Cool-gard II, hem yaz hem de kış koşullarında korozyona ve birikintilere karşı korumak üzere ideal soğutma sıvısıdır. Soğutma sisteminizi 6 yıla veya 6000 saatlik hizmet ömrüne kadar korur.

Orijinal John Deere yağları ile ekipmanınızı koruyun – yatırımınızı koruyun.

YAĞLAR, SOĞUTMA SIVILARI & GRESLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

AKÜLER

John Deere. Orijinal olmasının bir sebebi var.

Akülerinizin görevinin sabit olduğunu ve zorlu koşullarda bile performans göstermelerine ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bu’ yüzden John Deere aküleri son derece yüksek standartlara göre üretilmiştir ve makine gereksinimlerine dayanan zorlu teknik özelliklerimize göre titizlikle test edilmiştir

StrongBox aküler – Mükemmel teknoloji, özel uygulamaların gereksinimleriyle buluşuyor.

Özellikle arazide zor koşullarla karşı karşıya kaldığınızda, kaliteye, performansa ve güvenilirliğe gereksinim duyduğunuz zaman, StrongBox aküleri idealdir. Daha iyi performans sunduğu kanıtlanan aküler,’ en kaliteli materyaller ve en son teknoloji kullanılarak ağır hizmet uygulamaları için imal edilmiştir.

Akü garantimiz

 • John Deere gereksinimlerine ve kalite standartlarına uyar
 • Aşırı çalıştırma koşulları altında bile üstün başlatma performansı
 • Aşırı titreşim direnci
 • Motor kapalıyken bile yüksek şarj ve deşarj dayanıklılığı
 • İyileştirilmiş enerji aktarımı

BOYALAR VE KİMYASALLAR

Görünüm her’ şey değildir, – ancak John Deere ekipmanınıza ne kadar iyi bakarsanız değerini o kadar iyi korur. John Deere'inizin yeni gibi görünmesi ve çalışması için bezlerden ve temizlik spreylerinden ağır hizmet çözücülerine ve boyalarına kadar eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Boyalarımız bile çok çalışıyor

John Deere'inizi rötüşlamayı veya tekrar boyamayı mı düşünüyorsunuz? Hiç kimse yeşili ve sarıyı bizim gibi yapamaz – çünkü sadece John Deere boyaları fabrikada kullandığımız orijinal formüle göre yapılır. Her seferinde eşleşen mükemmel bir renk için, orijinal John Deere boyalarında ısrarcı olun. Geri kalan her şey sadece yeşildir. Veya sarıdır.

BOYALAR VE KİMYASALLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Orijinal Olmasının Bir Sebebi Var

Orijinal Olmasının Bir Sebebi Var

Benzersiz performans için tasarlanan ve üretilen orijinal parçalarla ekipmanınızı koruyun. Parçalarımız makinenizin’ performansını korur ve adımızın verdiği güvenle desteklenir.