Elmas Dişli Balya Makinesi Kayışları

Parça ve Bakım: Elmas Dişli Balya Makinesi Kayışları

Farkı Görün

  1. Naylon ve polyester kumaştan oluşan birinci tabaka kayışın temel yapısını güçlendirir
  2. Dört koruyucu lastik mat naylon ve polyester kumaş tabakalarını ayırır
  3. Ortadaki naylon kumaş uzunlamasınadır ve ağır yük altında esnemeyi önler
  4. Tüm tabakalar özel bir işlem ile sertleştirilmiştir
  5. Yassı iç tabaka makaraların üzerinden ısı biriktirmeden kolayca kayar

Orijinal Parça Avantajı:

  • Üç katlı naylon ve polyester yapı sayesinde kayışlar kıvrılmaya karşı dirençli olacak kadar sert ama ekini dişliden alıp sıkıca rulo yapacak ve eşit yoğunlukta balyalar üretecek kadar esnektir.
  • Sırt kaplamanın kumaş yerine kauçuk olması balya makinesi makaralarında doğru tahrik gerilimi sağlayarak darbe yüklerini kontrol eder.
  • Kendi kendini temizleyen üç katmanlı tırnak tasarımı sayesinde kayış makaraların üzerinden geçtiği anda kir fırlayıp gider ve balyanın kaymasını önlemek için palet tırnağı ekini kavrar ve aşınma azalır.
  • Tümleşik aşınma göstergesi kayışın ne zaman değişmesi gerektiğini sorun çıkmadan önce söyler. Palet üç ayrı katmanlı olarak tasarlanmıştır ve aşınma son katmana geldiğinde kayışı değiştirme zamanı gelmiştir.
Kayış Rulosu

Maksimum Avantaj için Kayışları Ölçerek Alın

Uzunluk hesabıyla kayış almak John Deere yuvarlak balya makinenizde kayış değiştirmenin en ucuz yoludur. Fiyatı metre ile belirlenen bu yöntemde istediğiniz kadar çok veya az alın. İhtiyacınız olacak tek şey kayış uçlarını birleştirmek için plaka tipi kayış bağıdır.