Ekin Paketleme

Ekin Paketleme

Ekin Paketleme

Mükemmel balyalar. Her seferinde

Orijinal John Deere ekin paketleme ürünlerini seçmeniz için birçok neden var. John Deere balya makineniz için tasarlanmış ve test edilmiş performans ürünleridir.

Ekin paketleme ürünlerimiz, balyalama ürünleri liderleri ile uluslararası bir ekip çalışmasının sonucudur. Uzmanların balyalama sektöründeki bilgileri ve John Deere’in tavizsiz doğrulama ve onaylama sistemlerinin bir araya gelmesiyle her alanda mükemmel performans ortaya çıkıyor.

Hızlı yükleme, kolay kullanım ve uzun ömür için tasarlanmıştır. Ekin paketleme ürünlerimiz üsten performans elde eder. Örneğin sargı ağımız sayesinde her rulodan daha fazla balya, balya ömrünü uzatmak için daha iyi koruma elde edilir ve balya başı maliyet düşer.

Buna bir de yedeklemeyi ve John Deere'ın uzman desteğini eklediğinizde kazançlı bir ortaklık ortaya çıkıyor. John Deere orijinal ekin paketleme ürünlerini tercih etmenin avantajı da burada ortaya çıkıyor.

Ekin paketleme

Tümünü GenişletTümünü Daralt

Sargı ağı

Zebra System ile John Deere sargı ağı

John Deere Zebra System sizi daha verimli kılar. Geniş şerit sayesinde ağ rulosu balyalama makinesine doğru şekilde takılır. Besleme zamanında size ayrıca ağı balyadan hangi yönde boşaltmanız gerektiğini belirtir. Balyanın ortasında kırmızı şerit çıkması, rulo üzerinde sadece 5-6 balya yapacak kadar ağ kaldığını gösterir ve rulo değiştirmeye hazırlanmanızı sağlar. 

XtraNet

Daha ucuza daha çok balya.

Sadece John Deere sargı ağları John Deere balya makinenize özel tasarlanmıştır. Zebra System besleme sırasında balya makinesine kolay yüklemeyi ve balyayı kolay açmayı sağlar. Güçlü

 • Daha yüksek verimlilik – Standart 3000 metre ağ rulolardan 1,5 kez daha fazla balya yapar. Hangi ekini hasat ettiğiniz fark etmez; iki rulo XtraNet 4500 tüm gün boyunca balya yapacak ağı sağlar.
 • Daha iyi koruma – Kenardan kenara "Edge to Edge" teknolojisi sayesinde, ağ balyayı eninden kaplayarak ekini daha iyi korur. Balyalar iklim ve saklama koşullarına daha dirençli olur.
 • Daha kuvvetli ağ – Zorlu ekinlerde dahi maksimum performans.
 • Uygun rulo ağırlığı– Ağın uzunluğu artarken ağırlığı artmaz.
 • Uzunluk garantisi – Paranızın karşılığını alırsınız, garanti ediyoruz.
 • Balya başı maliyet düşüktür – Bir rulo XtraNet 4500 orijinal olmayan alternatiflerden daha fazlasını verir. Sardığınız her balyanın maliyetini hesapladığınızda XtraNet'in çok iyi bir değer sunduğunu görürsünüz.

XtraNet 3600 Standart sargı ağlarına göre her ruloda daha fazla balya.

 • Daha iyi koruma – Kenardan kenara "Edge to Edge" teknolojisi sayesinde, ağ balyayı eninden kaplayarak ekini daha iyi korur. Balyalar iklim ve saklama koşullarına daha dirençli olur.
 • Daha yüksek verimlilik – Standart 3000 metre ağ rulolardan 1,2 kez daha fazla balya yapar.
 • Daha kuvvetli ağ – Çetin ekinlerde dahi maksimum performans.
 • Uzunluk garantisi – Paranızın karşılığını alırsınız, garanti ediyoruz.
 • Balya başı maliyet düşüktür – Bir rulo XtraNet 3600 orijinal olmayan alternatiflerden daha fazlasını verir. Sardığınız her balyanın maliyetini hesapladığınızda XtraNet'in çok iyi bir değer sunduğunu görürsünüz.

CoverEdge

Balyalarınız için öncü kenar koruma.

CoverEdge sargı ağı, balyanın kenarlarına kadar uzanması için eşsiz bir esnek kenara sahiptir. Bu da balyanın daha iyi korunmasını sağlar ve “omuz” çıkıntısı yapmasını önler. CoverEdge sargı ağı John Deere balya makineleri için tasarlanmıştır ve yalnız John Deere bayinizde satılmaktadır.

CoverEdge 3800 Balyalarınız için daha iyi koruma

 • Plastik Göbek Kılıfları – John Deere CoverEdge artık son ucunda plastik kılıfları bulunan göbekler ile sunulmakta. Bu plastik göbek kılıfları, rulo destek sistemi kullanan tüm balya makinelerinde John Deere CoverEdge uyumluluğu sağlayarak pazarlama desteği sağlar.
 • İklim şartlarına karşı etkili koruma – Balyaların kenarları kapatıldığında yağmur veya nem balya içine daha az sızma fırsatı bulur.
 • Ekin kayıplarını azaltma – Pürüzsüz kenarlar ekini balya yüzeyine sıkıca sarılı tutar ve ekin kayıpları azalır. Depolama daha derli toplu ve düzgün yapılabilir.
 • Silaj için daha uygun balyalar– Esnek kenar dişlilerine sahip CoverEdge sargı ağı, ekini balyanın omuzları üzerine içe doğru çeker ve film ile sararken içinde hava sıkışmasını önler.
 • Daha iyi görünümlü balyalar – Balya satıcıları; nakliyeye uygun ve daha iyi saklanabilen balyalarla müşterilerinizi memnun edin.
 • Daha kolay taşıma – CoverEdge taşıma sırasında ekini balyanın içerisinde tutar ve balyalar nakliye sonrasında dahi iyi görünür.
 • Balya başı maliyet düşüktür – John Deere CoverEdge rulo maliyeti standart ağ rulolardan daha fazladır, ancak çok daha fazlasını sağlar. Sardığınız her balyanın maliyetini hesapladığınızda CoverEdge'in çok iyi bir değer sunduğunu görürsünüz.

Balya sargısı

Ürün AdıGenişlikRulo UzunluğuPalet başı Rulo
John Deere Xtranet 3600 m 123 cm 3.600 m 28
John Deere Xtranet 4500 m 123 cm 4.500 m 28
John Deere CoverEdge 3800 m 130 cm 3.800 m 28

 

Sicim

XtraTwine Harika kuvvet, kolay besleme.

En yüksek teknik özellikler ve toleranslara göre %100 saf polimer ile üretilen John Deere XtraTwine ürün serisinde tüm sicim türleri bulunaktadır. En incesinden en kalınına kadar her tür ihtiyaca uygun sicim mevcuttur.

Küçük kare saman ve sap balyalama amaçlı her türlü geleneksel sicim, John Deere XtraTwine tarafından yuvarlak balyalama için karşılanmaktadır. Bu seriye gelişmiş üretim tekniğine sahip ve geliştirilmiş ham maddesi sayesinde daha fazla maliyet avantajı sunan üst özelliklere sahip John Deere XtraTwine+ da dahildir. Büyük Balya Sicimler serisi içinde, hafif tahıl ekinlerinden yüksek yoğunluklu yem ekinlerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir sicim mevcuttur.

 • Ekstra güç. John Deere XtraTwine en yüksek nitelikli ham maddeden üretilmiştir. Bu da en iyi kalite ve performansın sorunsuzca elde edilmesini sağlar.
 • Kolay besleme sistemi. Tüm John Deere XtraTwines sicimlerinde ‘kolay besleyen’ makara göbeği vardır ve bu da bükük sicimin makaranın ucundan çekilmesi riskini azaltır.
 • Kalite güvence. John Deere XtraTwine sicimler tüm makarada sürekliliği ve tutarlılığı sağlayacak Kalite Güvence Sistemine göre üretilmektedir.

Sicim

Balya makinesi tipiÜrün AdıPaket UzunluğuRenkPaket düzeniPaket/Palet
HD Balya makinesi John Deere HD XtraTwine 1.180 m Beyaz 1 Makara 80
Büyük Kare Balya Makinesi John Deere Big Spool XtraTwine 130 1.260 m Koyu kırmızı 1 Makara 80
Büyük Kare Balya Makinesi John Deere Big Bale XtraTwine 7200 2.195 m Koyu kırmızı 2 Makara 56

 

Streç sargı

XtraFilm Streç sargı

Daha tutar, daha iyi korur. Şimdi daha uzun.

John Deere XtraFilm arkasında güvendiğiniz bir ekip ve maksimum performans garanti eder.

 • Daha yüksek verimlilik John Deere XtraFilm 750mm x 1.650 m kullanın ve 750mm x 1.500 m'den %10 daha fazla balya yapın.
 • Daha iyi tutuş John Deere XtraFilm plastik, üstün tutma özelliklerine sahiptir. Bu da her balyanın, her koşul altında hava geçirmez şekilde sarılmasını sağlamaktadır.
 • UV korumalı John Deere‘in XtraFilm plastik ürünü, güneş ışığının yıpratıcı etkisini güçlü bir UV koruyucu ile korunmaktadır.
 • Delinme ve yırtılmaya dirençli John Deere XtraFilm film delinmesine karşı en iyi korumayı sağlar. Üstün yırtılma direnci sağlayan olağanüstü güce sahiptir.
 • Çok katlı birlikte çekilmiş film John Deere XtraFilm plastik, %100 saf polimerden çok katlı, birlikte çekilmiş bir üründür ve balyalama sırasında en yüksek gücü sağlar.

Streç sargı

Ürün AdıRulo BoyutuRenkPalet başı Rulo
XtraFilm 750 mm x 1.500 m Yeşil / Siyah 40
XtraFilm 750 mm x 1.650 m Siyah 40