Benzer Ürünler

Yakıt Tasarrufu Sağlayan Bakım Ürünleri

Doğru bakım yapıldığında, balya makineniz en yüksek verimlilikte çalışır ve yakıt tasarrufu yapmanızı da sağlar.

Zincirleri yağlamak için makine etrafında dolaşmanıza gerek bırakmayacağı ve sürtünmeyi azaltarak yakıt tasarrufu sağlayacağı için, otomatik yağlama sisteminin iyi bir yatırım olduğunu göreceksiniz. Keskin bıçaklar da tasarruf sağlar. Portatif bir bıçak bileyici, daha az güç kullanarak ve balyaları daha temiz keserek maliyetini kısa sürede çıkartır.

Otomatik Zinciri Yağlama Sistemi

Otomatik Zinciri Yağlama Sistemi

Otomatik zincir yağlama sistemi, zincirleri manüel yağlama güçlüğünü ve harcanan zamanı azaltarak günlük bakım ihtiyacını azaltır ve makara zincirinin ömrünü uzatır. Manüel yağlamanın aksine PTO her devreye girdiğinde sistem sizin yerinize yağlama yapar. İşlem zincir sıcakken yapılır ve yağ, pim ve fırça eklemlerine daha iyi girerek, aşınmayı azaltır ve kullanım ömrünü maksimuma çıkarır. Ayrıca doğru yağlama ile balyalama daha az güçle yapılınca, sürtünme azalır ve yakıt verimliliğini artar.

Sistem balya haznesini ve toplayıcıyı otomatik yağlar. Kolayca çıkartılıp doldurulabilen dört litrelik bir tankı ve yağ kalitesine son derece hassas volümetrik pompası vardır. Akış her zincir için bağımsız ayarlanabilir ve israf olasılığını azaltır.

Biyo yağlayıcı yağ özellikle damla yağlama amaçlı geliştirilmiştir. Yerel yönetmelikler balyalama zincirlerinin yağlanması için çevre dostu yağ kullanımını zorunlu kılabilir.

Bıçak Bileme Sistemi: Maksimum Kesme Performansı Elde Edin

Keskin bıçaklar balya makinenizin performansı için kritik önem taşır. Keskin bıçaklar güç ihtiyacını azaltır, yakıt verimliliğini maksimuma çıkarır ve makineye binen yükü minimize eder. Dahası, keskin bıçaklar tahrik sistemine binen tork yükünü %30 azaltır ve yakıt tüketiminde %10'a varan tasarruf sağlar.

Bıçak bileme sistemimiz her türlü hasat ihtiyacınız için idealdir. Mükemmel sonuç elde etmek için sabit bir açıda bileme yapar. Agresif portatif bileyleme donanımı ile karşılaştırıldığında sistemimiz ısıyı azaltır ve çeliğin yapısını korur. Bunun sonucunda bıçak ömrü önemli derecede iyileşir.