Risk Almayın

RİSK ALMAYIN

Farkı hissedeceksiniz

 

Orijinal John Deere püskürtme memelerinin belirli uygulamalar için tasarlandığını biliyor muydunuz? Çok daha az ürünle nokta atışı hassasiyet sağlayabilmelerinin sebebi’ budur. Ayrıca, yalnızca’ sizin makineniz için üretilirler.

 


Yüksek performanslı püskürtme memeleri

Düz Akışlı Seramik

Düz Akışlı Seramik

Gübrelerin’ çıkış sonrası uygulaması için idealdir. Kompakt altı akışlı meme, katı tohumlu ekinlere gübre uygulamak için mükemmeldir ve azaltılmış atomizasyon yaprak yanmasını ve kavrulmayı minimuma indirir.

Ultra düşük sürükleme

Ultra düşük sürükleme

Sistemik herbisitlerin çıkış öncesi uygulaması için idealdir. Venturi teknolojileri sürüklemeyi büyük ölçüde azaltır ve hava ile dolu damlacıklar ile benzersiz kalın desen daha etkili bir sürüklenmesi azaltılmış püskürtme sağlar.

Genişletilmiş aralık

Genişletilmiş aralık

1 bar değerine kadar düşen geniş bir basınç aralığı boyunca tutarlı bir püskürtme açısını korumak için idealdir. Damlacık boyutu basınca göre ayarlanabilir ve meme iyi bir püskürtme dağılımını koruyarak düşük basınçta daha yüksek damlacıklar üretir.

GuardianAir Twin

GuardianAir Twin

Geniş yapraklı ekinlere fungisit ve kurutucu madde uygulaması ile spreyin bir ekin tepesine veya uzun bitkiye ulaştırılmasının gerektiği uygulamalar için idealdir. Meme, benzersiz püskürtme alanını ve azaltılmış sürüklenmeyi kolay kurulabilen bir tasarımda bir araya getirir.

Düşük sürüklemeli hava

Düşük sürüklemeli hava

Özellikle tahıl ekinlerinde yaylı püskürtme uygulamalarına uygun olan meme, azaltılmış sürüklenme ile tek tip bir püskürtme alanını birleştirir ve optimum püskürtme alanı için en iyi 3 bar değerinde kullanılır.

3D

3D

Toprak parçaları ve küçük ot kümeleri gibi zorlu dikey hedefler kapsamak için mükemmeldir. Entegre bir fan eğimi ve açısına sahip 3D püskürtme memeleri, küçük damlacıkları önemli ölçüde azaltmak üzere püskürtme modellerini sıkıştırır – bu da geleneksel düz fanlı memelere göre %50-75 daha az sürüklenme potansiyeli sağlar.