Risk Almayın

RİSK ALMAYIN

Farkı hissedeceksiniz

 

Orijinal John Deere hidrolik filtrelerinin metal uç kapakları ve uç plakasına mühürlü bir filtre elemanı bulunan özel bir ağır hizmet tasarımına sahip olduğunu biliyor muydunuz? Hidrolik sisteminiz için daha fazla performans ve daha iyi koruma sağlar.

 


Filtreler

John Deere hidrolik filtreleri

John Deere hidrolik filtreleri, daha yüksek kapasite için eşit boşluklar sağlayacak şekilde beş adet sıcak yapışkan eriyiğe sahiptir. Diğer filtreler sadece iki adede kadar sıcak yapışkan eriyiğe sahiptir. Hidrolik filtrelerimiz John Deere hidrolik sistemlerini bileşen aşınmasından ve hidrolik dalgalanma akışından korumak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Bu filtreler kirleticileri dışarı tutarken, tortunun ve asidin makinelere zarar vermesini önler.

Avantajlar

 • Eşit kıvrımlar kirleticiler için daha yüksek kapasite ve daha uzun servis aralıkları sağlar
 • Ekstra sıcak yapışkan eriyik filtre maddesini güçlendirir ve eşit boşluk sağlar.

Verimli performansın kalbi

Yağ, yakıt ve hava filtreleri zararlı partiküllerin motora girmesini önlerken yakıt tüketimini de azaltır. Kirli filtreler yakıt kullanımını filtre başına %5'e kadar artırabilir, bu yüzden filtrelerinizin kullanım ömürlerinin sonuna gelir gelmez değiştirilmesi çok önemlidir. Özel olarak motorlarımızla çalışmak üzere tasarlandıkları için, yalnızca orijinal John Deere filtrelerini kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Düşük kaliteli kopyalar her zaman tasarruf ettirdiklerinden daha fazla masraf çıkaracaktır.

John Deere yakıt filtreleri

John Deere yakıt filtreleri

John Deere yakıt filtreleri sıkı kıvrımlar, kaplanmış filtre maddesi ve filtre maddesi ile filtre gövdesi arasında sıkı bir izolasyon içerir.

Su, yakıt sistemlerine ciddi ölçüde zarar verebilir. John Deere yakıt filtrelerinin, suyu yalnızca hapsetmekle kalmayıp aynı zamanda itecek biçimde tasarlanmasının nedeni de’ budur. Özel kaplamalı filtre maddesi suyu güvenli bir şekilde dışarıda tutarken yakıt tüketiminin artmasına yol açabilecek paslanmayı ve mikrop üremesini önler.

Avantajlar

 • Sıkı kıvrımlar ve eşit aralıklı filtre maddesi suyu ve toz parçacıklarını yakıt sistemine girmeden önce yakalamak için yüksek kapasite sağlar.
 • Kaplı filtre maddesi suyu aktif olarak iter ve yakıta karışmasını önler.
 • Gövde ve filtre maddesi arasındaki sıkı izolasyon filtrelenmemiş yakıtın motora girmesini önler.
John Deere yağ filtreleri

John Deere yağ filtreleri

John Deere yağ filtreleri, kirletici maddelerin içinden geçebileceği boşlukları olmayan eşit ortam boşluklarına sahiptir. Sağdaki gibi diğer filtreler düzensiz aralıklara sahip olabilir.

Kirli yağ motorun çalışmasını zorlaştırır, daha fazla yakıt kullanır ve servis aralıklarını kısaltır. John Deere yağ filtreleri, insan saçının beşte biri kadar küçük parçacıkları tutmak üzere tasarlanmıştır. Düşük kaliteli filtreler daha az kir tutma kapasitesine sahiptir ve hasar verici parçacıkların motora girmesine izin verir.

Avantajlar

 • Eşit kıvrımlar ve ortam boşluğu tutarlı filtreleme ve daha iyi performans sağlar
 • Spiral ve kıvrımlı merkez tüp filtre ortamının çökmesini önlemek üzere dayanım sağlar
 • Kauçuk contalar düşük filtrelerde bulunan plastik contalardan daha sıkı bir sızdırmazlık sağlar
John Deere hava filtreleri

John Deere hava filtreleri

John Deere hava filtreleri, motorunuzu işgal eden kirleticilere karşı yüksek kaliteli ayrı bir savunma hattı oluşturur. Giriş havasını, tozdan, pislikten ve diğer kirleticilerden arındırarak, motor aşınmasını azaltır. İstenmeyen parçacıkların yakalanması söz konusu olduğunda, son derece verimlidir.

Avantajlar

 • Eşit kıvrımlar ve daha fazla gerçek filtre maddesi daha yüksek verimlilik ve daha uzun bir hizmet aralıkları sağlar.
 • Düzgün hava akışı, önde gelen rakip firmaların hava filtrelerine göre daha fazla miktarda kirleticiyi yakalarken aynı zamanda minium debi kısıtlaması elde edilmesini de güvence altına alır
 • Sıkı yalıtım kirleticilerin filtreyi geçmesini önler