Risk Almayın

RİSK ALMAYIN

Farkı hissedeceksiniz

 

Orijinal John Deere kesme tamburu bıçaklarının üstün tutunmalı kaliteli iri taneli tungsten karbür kaplamaya sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu’ yüzden aşınmaya karşı daha dirençlidirler ve benzer görünüme sahip rakiplerine göre daha uzun dayanırlar. Bu da daha az bakım ve daha düşük çalıştırma maliyetleri anlamına gelir.

 


Kesme Tamburu Bıçakları: Daha uzun dayanma sebebi

Kesme tamburu silaj makinenizin performansında önemli bir rol oynar. Uygun, performanslı ve dayanıklı bıçaklar seçilmesi bu yüzden çok’ önemlidir. John Deere Kesme Tamburu Bıçakları bunun için yapılır – özel olarak John Deere Silaj Makineniz için üretilir.

  1. Zımparalanmış yüzey, hassas kenetlenme kuvvetleri sağlar.
  2. Endüksiyonla sertleştirilmiş kesme bölgesi, daha uzun süre boyunca keskin kalır.
  3. Güçlü gövde kırılma riskini minimuma indirir.
  4. Uzatılmış bıçak gövdesi bir cisme temas edildiğinde geri çekilmeyi destekler.
  5. Orijinal John Deere Bıçağı ticari marka ile tanımlanır.
Bıçaklar
Ekstra güçlü: bıçak kaplamaları

Ekstra güçlü: bıçak kaplamaları

Orijinal John Deere Bıçakları daha uzun süre boyunca daha keskin kalır. Güçlü tungsten karbür kaplama, yüksek kaliteli kesim, daha uzun ömür ve daha düşük yakıt tüketimi anlamına gelir.

Ekstra taş koruması

Ekstra taş koruması

Yabancı cisimlere temas ettiğinde geri çekilen dört sıra bıçak kullanıyoruz. Tasarım rotoru hasardan korur ve hizmet dışı kalma süresini azaltır.

Dura Line Çim Bıçakları (7000 Serisi SPFH)

Dura Line Çim Bıçakları (7000 Serisi SPFH)

Daha uzun aşınma ömrü için, 7000 Serisi SPFH'ye %33 daha geniş kesme kenarı kaplamasına sahip Dura Line Çim Bıçağını takın. 8000 Serisi SPFH’de standart olarak bulunur.