YAĞLAMA MADDELERİ

İşte mükemmel uyum

Makinelerinizin her yıl güvenilir en yüksek performansı göstermesi için özel olarak formüle edilmiş yağlama maddelerini kullanarak yatırımınızı koruyun. Ekipmanınız ve özel uygulamalarınız için doğru yağı bulmak amacıyla geniş yağlama maddesi yelpazemize göz atın.

 

 

Yağlama Maddeleri

Hepsi burada

Ne aradığınızı biliyor musunuz? Tüm ürün yelpazesini inceleyerek doğru tercihi yapmak için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yağlama Maddeleri

Neden orijinal John Deere yağlama maddesi kullanıyoruz?

Çünkü bu maddeler makineniz için ve makinenizden elde edecekleriniz konusunda idealdir. Şunu göz önünde bulundurun: yağlama maddeleri, makinenizin bakım maliyetinin %25’ini oluşturabilir. John Deere motor yağları, 750 saate** varan yağ değişim aralıkları ile etkili performans ve üstün uzun süreli koruma sağlar**. Bu yağlar uygun maliyetli bakım için biçilmiş kaftandır

İlgili konular

click-and-collect

Click & Collect

Parça siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan tüm parçalar size bir tık kadar yakın.

John Deere Parça Kataloğu

John Deere Parça Kataloğu

Kullanıcı dostu yeni çevrimiçi parça kataloğumuzu deneyin.

* Hesaplama, işçilik maliyetleri dahil olmak üzere 5 yıl esasına göre, yılda 1000 saat çalışan bir 8400R FT4 John Deere traktöre dayalıdır.

** Plus-50 II yağ ve John Deere filtreler kullanılırken, John Deere Final Tier 4 motorları bulunan belirli ekipmanlar için.