Orijinal John Deere Filtre

Mükemmel uyum

Makinenizi tasarlayan ve üreten biz olduğumuza göre, ona en uygun filtrelerin nasıl olması gerektiğini bilen de biziz. Kendi filtrelerimizi tasarlayıp test etmemizin altında yatan anlayış budur. Peki bu sizin için ne anlama geliyor? Satın aldığınız John Deere makinelerinde mevcut ve performansı sürdürmek için size düşen, sadece orijinal John Deere filtre kullanmaktır. Yağ, hava ve yakıt filtrelerimiz, zarar verici parçacıkların motora girmesini önleyerek yakıt tüketiminizi makineye ve gereksinimlerine göre en uygun şekilde optimize eder.

Filtreler

John Deere hidrolik filtreleri

Orijinal filtrelerimizle hidrolik sistemleriniz için daha yüksek performans ve daha iyi bileşen koruması garanti eden bir kapasiteye erişirsiniz. Ürünlerimizden siz de yararlanın! Kirletici maddeler dışarıda kalsın, ekipmanınız artık ve asit zararlarına karşı korunsun.

Diğer filtrelerde en fazla iki sıcak yapışkan eriyik bulunur. John Deere hidrolik filtre ortamı ise, daha yüksek kapasite için eşit boşluklar sağlayan beş adet sıcak yapışkan eriyiğe sahiptir.

John Deere kabin hava filtreleri

John Deere kabin hava filtreleri

Kirletici maddeleri kabinden ve kendinizden uzak tutun. Çim biçerken, balyalama yaparken veya harman döverken de kolay nefes alın.

John Deere kabin hava filtrelerini geniş bir seçenek yelpazesiyle sunuyoruz - Carbon Filter Plus bunlardan biri. Üç koruma tabakasıyla kirletici ve alerjenlerin %95'i elimine edilir. Yüksek performanslı parçacık filtre tabakası tozun, kirin ve polenin neredeyse %100'ünü bloke eder ve sağlıksız PM2.5 kirleticilerine karşı korur. Aktif karbon tabakası kokuları giderir, zararlı gazları nötralize eder, bakteri ve küf oluşumunu azaltır. Üstelik biyo-fonksiyonel tabaka alerjenleri yakalar.

yağ filtreleri

John Deere yağ filtreleri

Kirli yağ motorun çalışmasını zorlaştırır, fazla yakıt kullanır ve servis aralıklarını kısaltır. Uzun süre daha verimli çalışmak için makinenizi koruyun.

Yağ filtrelerimiz boşluksuz ve eşit hacimli olduğundan, insan saçı kalınlığının beşte biri kadar küçük parçacıkları yakalar. Spiral ve kıvrımlı orta boru güç takviye ederek filtre ortamının göçmesini önler ve lastik contalar, sıradan filtrelerdeki plastik contalara kıyasla daha sıkı kapatma yapar.

hava filtreleri

John Deere motor hava filtreleri

Motor hava filtrelerimiz giriş havasını tozdan pislikten ve diğer kirleticilerden etkin biçimde arındırarak motor aşınmalarını azaltır.

John Deere hava filtrelerindeki eşit kıvrımlı, süzme kapasitesi yüksek ortam daha fazla verimlilik sunar, bakım aralıklarını azaltır. Filtredeki minimum kısıtlamalı hava akışı kirleticileri rakip hava filtrelerine göre daha fazla yakalar, hava/yakıt karışımını doğru oranda tutarak aradığınız tüm gücü size verir.

John Deere yakıt filtreleri

John Deere yakıt filtreleri

Su yakıt sisteminde ciddi hasara neden olabilir.

Yakıt filtrelerimiz suyu yakalamakla kalmaz, geriye atarak yağla karışmasını da önler; bu şekilde tasarlanmışlardır. Dar kıvrımlar ve eş hacimli boşluklar suyu ve tozu yakıt sistemine girmeden yakalar. Kaplanmış filtre ortamı suyu aktif bir şekilde iterek yakıta karışmasını önler. Boşaltma valfleri sayesinde bakım artık çok kolaydır.

Biliyor muydunuz?
"Kirli filtre yakıt tüketimini %5'ten fazla yükseltir".

John Deere Company
Karma güç!

Karma güç!

John Deere orijinal filtreler ve kapsamlı desteğimizle ekipmanınıza çok yönlü koruma sağlayın. Olabildiğince düşük işletme maliyeti ve istenmeyen çalışma kesintilerine karşı üstün koruma sayesinde yatırımınızın ömrünü maksimuma çıkarın.

filtreler-görsel-ing

Kolay nefes aldıran hava filtresi

Çim biçerken, harman dövme veya balyalama yaparken keyfiniz kaçmasın; kirletici ve alerjenlerin %95'inden fazlasını giderin, rahat edin.

Daha fazlasını gör

filtreler-görsel-ing

İlgili konular

click-and-collect

Click & Collect

Parça siparişi hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan tüm parçalar size bir tık kadar yakın.

John Deere Parça Kataloğu

John Deere Parça Kataloğu

Kullanıcı dostu yeni çevrimiçi parça kataloğumuzu deneyin.