7 Serisi Traktörler

2022 uluslararası Yılın Traktörü Ödüllerinde, jüri üyeleri, 7R 350 AutoPowr™'un büyük traktör segmentindeki rakiplerine kıyasla sergilediği çok çeşitli niteliklerden etkilendi ve onu genel kazanan olarak taçlandırdı. 7R'nin ekstra geniş kabininin sunduğu lüks konforu ve traktörün üstün arazi performansını özellikle vurguladılar.

      

Reaktif Dümenleme

Reaktif Dümenleme, zevkli bir sürüş.

Artık tüm 7 Serisi Traktörler için kullanılabilen yeni premium otomotiv stili dümenleme seçeneğiyle tanışın: Reaktif Dümenleme. Bir köşeyi döndüğünüzde direksiyon simidi otomatik olarak yeniden ortalanır ve yolda düz şekilde gitmenizi sağlar. Karayollarında son derece rahat ve hassas şerit korumanın tadını çıkarın, ayrıca yoldaki kavislere girişlerde ve çıkışlarda, döner kavşaklardan çıkarken veya T kavşaklara girerken zahmetsiz dümenlemeyi deneyimleyin.

Sizi bekleyen üstün 7R Serisi deneyimindeki bazı özelliklere gelin ayrı ayrı bakalım.

Hafif Bir Dokunuşla Ağır Denge Ağırlığı Ekleyin

Küçük Bir Dokunuşla Ağır Denge Ağırlığı Ekleyin

EZ Denge Ağırlığı, özellikle 7R'nin optimum ağırlık dengelemesine olanak sağlar; özellikle arazi ve yol uygulamaları arasında sıkça geçiş yapan çiftçiler ve yükleniciler için faydalıdır. 1,7 t ağırlığı, kabinden inmeye gerek kalmadan bir düğmeye basarak saniyeler içinde takabilir ya da sökebilirsiniz.

Gerçek Güç

Gerçek Güç

Gerçek gücünüzün farkına varın! Traktör kaputu üzerindeki etiket yalnızca motorun nominal gücünü gösterir. Ancak motorlarımız, %40'a varan bir tork artışı ve her koşulda her zaman kullanılabilen “maksimum güç” ile %10 civarında etkileyici bir güç artışı sağlar.

Üstün Kabin Konforu

Üstün Kabin Konforu

Proaktif titreşim sönümleme, masaj fonksiyonları, elektronik kumandalar, 65° koltuk döndürme, üç ayaklık ve sürükleyici bir 6.1 ses sistemi, entegre bir buzdolabı… ve daha pek çok özellik içeren ActiveSeat™ II'de bulunan yüksek etkili kabin süspansiyonu sayesinde hayatınızın kabin konforu deneyimini yaşayın.

En Üst Seviye Sürücü Arayüzü

En Üst Seviye Sürücü Arayüzü

Yapılandırılabilir nitelikte 11 düğmeye sahip CommandPRO™ joystick sayesinde 7R Serisi Traktörlerin gücü çok daha kolay ve verimli bir şekilde yönetilebiliyor. Kolaylaştırılmış ergonomik sürücü arayüzü kontrolün sizde olmasını sağlar ve her iş gününü daha konforlu ve üretken hale getirir.

1-Click-Go-AutoSetup: Kurulum Süresini %50'ye kadar azaltın

1-Click-Go-AutoSetup: Kurulum Süresini %50'ye kadar azaltın

Not karalamaktan ve ekranlara tıklayarak zaman kaybetmekten sıkıldınız mı? 1-Click-Go-AutoSetup sayesinde arazide kurulum süresini %50'ye kadar azaltın: Operation Center'da önceden planlanmış iş görevleri, makine araziye girdiğinde otomatik olarak G5Plus ekranda görünür. Sürücünün yapması gereken tek şey ayrıntıları tek bir tıkla onaylamaktır; artık başlamaya* hazırsınız.

Hassas Tarım: Daha İyi Tarım Yapın

Hassas Tarım: Daha İyi Tarım Yapın

CommandCenter Premium Aktivasyon özellikleri, AutoTrac™ Dönüş Otomasyonu, AutoTrac™ Implement Guidance Passive ve Machine Sync ile elde edebileceğiniz verimlilik ve üretkenlik kazanımları sayesinde karlılık ve sürdürülebilirlik iyileştirmesi elde edilebilir.

7R Broşürü

Bütün Hikayeyi okuyun

7R Serisini bu kadar muhteşem yapan nedir, ayrıntılarıyla öğrenin – 7R ürün broşürüne göz atın.

Hassas Tarım

Hassas Tarım

Hassas tarım çözümlerimiz arasında uzaktan yazılım yükseltmeleri ve Uzman Alarmları ile üretkenliğinizi ve çalışma sürenizi artıran Uzaktan Ekran Erişimi (RDA) gibi paha biçilmez özellikleri vardır.

*Makinede G5Plus CommandCenter veya Evrensel Ekran (minimum SU20-3 Yazılımı), StarFire™ 3000/6000/7000 alıcı, JDLink™ Connect aktif aboneliği ve bir John Deere Operations Center hesabı bulunmalıdır. Halihazırda bir MTG 4G bulunmuyorsa yenilenmiş bir tane temin edilmelidir.