Otomatik EkipmanlarTarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

  • Traktör ve ekipman için kılavuz sistemi
  • Traktör ve ekipman tam olarak aynı yolu izler
  • Tüm hassasiyet seviyeleri
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

Otomatik Ekipman Kılavuz Sistemi ile hem traktörünüz hem de ekipmanınız için en iyi uygulamaya sahip olursunuz.

Hassasiyetin tutarlı bir şekilde sürdürülmesi gereken durumlarda bu sistem son derece faydalıdır. Hem traktör hem de ekipman tanımlanan aynı yolu izlediğinden, arka arkaya geçişlerde traktör tekerleği nedeniyle ekinlerin hasar görme olasılığı ortadan kalkar. Bu, özellikle yüksek değerli ekinler için son derece önemlidir.

Diğer faydalı uygulamalar ise karışık ekim sistemleri ve yabani otların kontrol altında tutulması gereken yerlerde kullanılan şeritli işlemedir. Otomatik Ekipman Kılavuz Sistemi boru veya kanallara istemeden hasar vermeyi önlediğinden, sulama sistemi kullanılan yerlerde de son derece faydalıdır.

Otomatik Ekipman Kılavuz Sistemi yandan vitesli, çeki demiri aksı veya diskli direksiyon gibi donanımlara sahip olan çok çeşitli yönlendirilebilir ekipmanlarla birlikte kullanılabilir. StarFire alıcıları hem traktöre hem de ekipmana monte edilir ve GreenStar ekran üzerinden kontrol edilir. RTK veya SF2 sinyallerini kullanarak düz, eğimli veya dairesel yolların izlenmesini sağlar.