JDLink UltimateTarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

  • Yakıt verimliliğini artırın
  • Makine kullanımını üst düzeye çıkarın
  • Değerli diagnostik verileri elde edin
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

JDLink Ultimate yakıt tüketiminiz hakkındaki en doğru verileri sağlar.

 

Farklı görevleri yerine getirirken harcanan zamanı belirleyerek, rölantide çalışma gibi verimsiz motor çalışma sürelerini azaltabilirsiniz. Daha verimli çalışmak için motor yükü analizlerinden yararlanarak makinelerinizin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz. Ayrıca, makineleriniz için ayrı ayrı uyarılar belirleyerek yakıt tüketiminin belirli bir seviyenin altına inmesi, yakıtın bitmek üzere olması veya bir görevin beklenen hızda yerine getirilmemesi gibi durumlar hakkında anında bilgi sahibi olursunuz.

 

Müşteri için Avantajları

“Eskiden yakıt tüketimi, makine çalışma süreleri ve kullanılan yakıt gibi bilgilerin kaydını kendim tutuyordum. Ama yakıtı nasıl kullandığım veya en iyi şekilde kullanıp kullanmadığım hakkında bilgi sahibi olamıyordum.

 

JDLink Ultimate bana yakıtı nasıl kullanmam gerektiği hakkında karar verirken gerçekten ihtiyacım olan bilgileri sağlıyor. Traktör ve ekipman kombinasyonlarım arasında yeniden denge kurarak yapılan işe daha uygun olmalarını ve böylece yakıt tasarrufu elde ederken, işlerin daha hızlı yapılmasını sağladım.”