StarFire 6000 AliciTarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

  • Baz donanımda SF1, GLONASS ve Arazi Dengeleme Modülü (TCM)
  • Üçlü StarFire Hassasiyeti
  • 9 aylık Sezon İçi Tekrarlanabilirlik
  • RTK Extend – 14 gün
Yazdır

İşinizi takip edin

John Deere'in hassas çiftçilik çözümlerine erişim yeni StarFire 6000 alıcı ile başlar. Yeni dinamik bir tasarımın yanı sıra hırsızlığa karşı koruma cihazına sahiptir ve daha iyi servis kolaylığı sunar. En önemlisi de gelişmiş bir sinyal aralığı vardır. Arazide çalışmak için daha hızlı hazırlanmanızı sağlar ve daha yüksek düzeyde doğruluk ve daha iyi sinyal dengesi sunar.  

StarFire 6000 alıcı, paralel olarak 3 adede kadar düzeltme sinyali uydusunu izler. En iyi düzeltme sinyalini ve sinyal kapsamını sunar. Ayrıca eski nesil alıcılara göre 3 kat daha iyi performans sağlar. Her zaman aktif olan en iyi sinyali seçer ve koşullar değişirse %80 daha hızlı şekilde en iyi sabit konumda duran uyduya geçiş yapar.

Sezon içi yinelenebilirlik

Kılavuz çizgilerini kaydırma geçmişte kaldı. SF3 de 9 aylık sezon içi yinelenebilirlik sunar. Böylece ekinlerin büyüme sezonu boyunca birden çok geçişte aynı kılavuz çizgilerini kullanabilirsiniz. Bu da çizgileri değiştirmeye veya sınırları yeniden haritalandırmaya gerek kalmadan hassas tohum ve bitkiler için besin maddelerini yerleştirme imkanı sunar.

Geliştirilmiş SF1 Sinyali

Giriş seviyesindeki en iyi sinyalimiz artık daha da iyi. Önceden +/- 23 cm olan şimdi ise +/- 15 cm'ye iyileştirilen geçişten geçişe doğruluktan faydalanabilirsiniz. Ücretsizdir ve GLONASS dahildir.

Tamamen yeni bir düzey: SF3 Sinyali

Yeni SF3 sinyali, geçişten geçişe olağanüstü +/- 3 cm doğruluk ve 9 aylık sezon içi yinelenebilirlik sunar. Dahası çekme süresi SF2'den 4 kata kadar daha hızlıdır. Böylece sıra sonlarında beklemeden veya kaliteden ödün vermeden arazide daha uzun süre çalışabilirsiniz.