RTK ÇözümleriTarımsal Yönetim Çözümleri (AMS)

  • Mükemmel hassasiyet
  • Yüksek doğruluk oranı
  • Hızlı Sinyal Bağlantısı
  • Radyo RTK ve Mobil RTK*
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

İşiniz yüksek hassasiyet gerektiren çiftçiliklerse iyi bir kılavuz çözümüne ihtiyacınız vardır: AutoTrac ve RTK (Real Time Kinematic - Gerçek Zamanlı Kinematik)

RTK sinyali,  sabit ölçümlerin tüm faydalarını sunmak için AutoTrac sistemiyle birleşir ve sunduğumuz en hassas kılavuz çözümüdür.

Standart GPS sinyalleri sürme, ekme ve toprakta belirme öncesi püskürtme işlemleri için uygundur; John Deere´nin AutoTrac sistemli RTK sinyalleri ise yatak oluşturma, sıralı ekin ekme veya ekip biçme gibi hassaslığın çok önemli olduğu uygulamaları kolay hale getirir.


Radyo RTK statik bir yerel baz istasyonuyla ya da tarlanızın yanında çalışır, GPS uydu kümesini izler ve sürekli konum hesaplar. Düzeltmeleri RTK donanımlı araçta yer alan StarFire alıcısına gönderir.
Mobil RTK: Mobil RTK düzeltme verileri uydu GPS sinyalinin yanı sıra ülke çapında bulunan baz istasyonlarından da alınır, böylelikle kendi baz istasyonunuza ihtiyaç duymazsınız. Merkezi bir yerde bulunan sunucu, düzeltme sinyalini hesaplar, ardından bu sinyal John Deere Mobil RTK modemiyle donanımlı araca cep telefonu şebekesiyle iletilir.

* Mobil RTK, seçili ülkelerde bulunan bir ek RTK teknolojisidir