Mekanik Aktarma Organları

İç planet dingiller

Yükleriniz ağır ve koşullarınız zorlu olduğunda, ekipmanınız bu yükü taşıyabilmek için akslara ihtiyaç duyar. John Deere aks ailesi en zor testlere defalarca tabi tutulmuş ve kendisini kanıtlamıştır. Akslarımızın gücü ve dayanaklılığı onları ormancılık, petrol ,madencilik ,yapı endüstirisinde ve bunun yanı sıra bir dizi özel uygulamalarda vazgeçilmez kılmaktadır.

Yüksek torklu, düşük hızlı akslarımızla binlerce farklı konfigürasyon sunmamıza ve esasen tork ve yük gereksinimlerinize göre özel aks oluşturmamıza olanak tanıyan konseptte kullanılarak tasarlanmıştır.

Tüm John Deere aksları ekipmanınızın şase sağlamlığına katkıda bulunmak için şaseye monte edilecek şekilde üretilmiştir ve geniş yatak aralığı sundukları için size ek olarak genişlik sağlarlar.

Ekipmanlarımıza değer katmaya ve size rekabet avantajı sağlamaya kararlıyız. Inboard Planetery  akslarımız bu sözümüzün somutlaştırıldığı ürünlerden sadece bir tanesidir. 

tablo

HMD Şanzımanlar

Dayanıklı ve Güvenilir Hidrostatik Motor Tahrikli (HMD) Şanzımanlar:

Funk™ HMD şanzımanlar yüksek teknolojili hidrolik sistemlerle donatılmıştır. Dozerlerde, motorlu greyderler, demiryolu araçları, süpürücüler, asfatlama makinelerinde ve kontrollü hareket hızının kritik olduğu hemen hemen tüm diğer uygulamalar gibi ağır hizmet ekipmanları için ihtiyaç duyduğunuz elektrik kontrollerini sağlarlar.

The 18000 HMD — Yüksek Güç ihtiyaçları için:

HMD serimizdeki en popüler model olan 18000, yüksek güçteki uygulamalar için 149 Kw (200 HP)’lik bir üründür. Tasarım giriş kamalarını ve yatakları tamamen yağlayan ve şanzıman ömrünü uzatan bir yağ pompası içerir. İki yüksek vites ve beş düşük vites oranı  seçeneği ormancılık ,madencilik, demiryolu ve tarım sektöründeki ekipmanlara uygun hızları üretir.

HS17000 HMD — Hareketli Vites Değişimi

HS17000, hareket halindeyken vites aralıklarını değiştirebilen iki vitesli bir powershift şanzımandır. Hızlar elektirikle kontrol edilen selenoidlerin ve hidrolik olarak çalıştırılan çoklu sulu disk kavramalarının kullanılmasıyla elde edilir.

Powershift şanzımanlar

Güvenilir powershift Şanzımanlar:

Müşterilerinizin sizden en büyük beklentisi, en güncel bileşenlerle güvenilir, yüksek performanslı ekipmanlar sağlamanızdır. Biz bu ihtiyacınıza yardımcı olmak için powershift şanzımanlar üretmekteyiz ve bunu operasyonunuzun boyutu ne olursa olsun, özenli bir hizmetle yapıyoruz. Powershift şanzımanlarımızı, tarım, inşaat, ormancılık, madencilik, uçak yer desteği, demiryolu bakımı ve diğer sektörlerdeki uygulamaları kapsayan hem tork dönüştürücü hem de doğrudan tahrik seçenekleriyle size sunuyoruz. Montaj seçenekleri arasında motor, orta hat ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Funk™ powershift şanzımanlar, dünyadaki en gelişmiş güç aktarım üretim tesislerinden birinde üretilmektedir. En son teknolojimizle size, OEM makinelerinizin küçük dokunuşlarla yön kontrolü ile birlikte daha yumuşak vites değiştirebilmeyi vaad ediyoruz. Bu sayede operatörler makinalarınızla çok daha verimli çalışabilmektedirler.

Hepsinden iyisi, hala kişiselleştirilmiş hizmet sistemine inanıyoruz, bu nedenle özel bir siparişiniz veya başka bir benzersiz ihtiyacınız olduğunda yanıt vermekte uzmanız. Uygulama mühendisliği grubumuz sizinle yakın bir şekilde çalışarak konsept aracınızın ayrıntılı performans analizini sağlayacaktır.

HMD Şanzımanlar

Pompa Redüktör Tasarımında Modüler Yaklaşım:

Binlerce kombinasyon, dişli oranları, hidrolik pompa adaptörleri, montaj seçenekleri ve tasarım özelliklerine göre farklı pompa tahrikleri için redüktörlerimizi şekillendirebiliyoruz. Sessiz çalışma için tasarlanan pompa redüktörlerimiz, 708 kW'a (950 hp) kadar dört seride mevcut olup  bağımsız montaj, doğrudan motor montajı veya debriyaj tahrikli ünitelerle birlikte çalışacak şekilde donatılmıştır. Adaptörler, çeşitli motor gövdelerinde ve volan boyutlarında mevcuttur.

Uygulamanıza Özel Tasarımın Avantajları:

Arkamızda bıraktığımız 50 yılı aşkın deneyimimiz ve özel tasarım ile modüler üretimden oluşan benzersiz kombinasyonlarımızla John Deere, son derece dayanıklı ve güvenilir pompa redüktörleri üretmektedir. Yeni bir pompa redüktörüne veya mevcut bir redüktörde desteğe ihtiyacınız olursa, modüler montaj sistemimiz ihtiyacınız olan ürünü size hızlı bir şekilde sunmamıza olanak vermektedir.

Ayrıca entegrasyon destek ağımızda sizlere yardımcı olmak için hizmetinizde olacaktır. Uygulama mühendislerimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri belirlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca özel OEM ve uzun vadeli satış sonrası destek hizmetimizle de fark yaratıyoruz.

Pek çok özel seçeneğimiz de dahil olmak üzere tüm avantajlarımızı değerlendirdiğinizde Funk pompa redüktörlerinin neden bu kadar çok üreticinin tercihi olduğunu anlayabilirsiniz.

Gezegen dişli tahrikleri

Tarım, inşaat, imalat, denizcilik, madencilik ve petrol endüstrilerindeki OEM'ler için eksiksiz bir Funk planet dişli sürücü ürün gamı sunuyoruz. Bu dayanıklı sürücülerin tercih edildiği uygulamalar arasında konveyörler, vinçler, paletli araçlar, ekskavatörler, yol silindirleri, paletli araçlar, vinçler ve daha birçokları yer almaktadır.

Dayanıklılık, performans ve üstün kalitede ürün üretebilmek için Funk planet dişli sürücülerine güvenebilirsiniz. Sürücü tasarımlarımız, çok çeşitli uygulamalara uyum sağlamak için çıkış düzenlemeleri yoluyla gücü yönlendiren tekli ve çoklu merkez kesitli planet dişli kombinasyonlarının yanı sıra çeşitli giriş dişlisi redüksiyon setleri oranlarında üretilmektedir.

tablo