TAM ZAMANLI PERFORMANS YARIM ZAMANLI ÇALIŞMA

Ürettiklerinizin miktarı büyük olmayabilir, ama ürününüz size ve onu sizden satın alanlar için önem taşır. Aradığınız kaliteyi talep ettiğiniz verimlilikte elde etmek için 5E traktörlerin esnek performansından başkasını aramayın.
TAM DONANIMLI KABİN, GENİŞ GÖRÜŞ ALANI – KUMANDALAR VE KONTROLLER VERİMLİ BİR SÜRÜŞ ORTAMI İÇİN YERLEŞTİRİLMİŞTİR. TAMAMEN CAM KAPLI KABİN 360 DERECE MUAZZAM BİR GÖRÜŞ ALANI SAĞLAR.

GÜÇLÜ VE EKONOMİK

Bir 5E traktörde, orman işleri veya diğer ağır kaldırma görevlerinde gereken gücü bulursunuz. Sadece dizel ile çalışan motor; elektronik kumandalı Yüksek Basınçlı CommonRail yakıt enjeksiyonu ile 2100 devirde yakıtı kontrollü tüketirken, aynı zamanda daha fazla tork üretir ve Stage (Faz) V emisyon standartlarını karşılar.
HER ÇALIŞMA HIZ ARALIĞINA UYGUN VİTES SEÇENEKLERİ İLE DEBRİYAJSIZ İLERİ-GERİ YÖN DEĞİŞTİRME İMKANI SUNAN 12/12 VEYA 24/12 POWRREVERSER™ ŞANZIMANLAR İLE KONFORLU VE VERİMLİ BİR SÜRÜŞ ELDE EDİN.

GÜCÜ YERİNDE

Yükleyici veya kullandığınız diğer tüm ekipmanların performansı, en fazla onlara güç veren hidrolik sistem kadar iyi olabilir. 5E Serisi iki pompalı açık merkez hidrolik sistem toplam 66 l/dak akış sağlar. Standart olarak sunulan 540/540E PTO devir seçeneklerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak iki SCV sonradan talep edilebilir.
OLAĞANÜSTÜ ESNEKLİK VE SIRADIŞI DAR DÖNÜŞ YARIÇAPI SUNAN KISA DİNGİL MESAFESİ SAYESİNDE ÖN YÜKLEYİCİ İŞLERİ 5E TRAKTÖRLERİN ÇEVİKLİĞİNİ GÖSTERİR.

"Her gün işinizi yaparken kattığınız tutku ve bağlılık bizlere esin kaynağı oluyor. Bu nedenle biz de sizin gibi çalışan bir traktör ürettik. Bu da bizim size: "Tüm yaptıklarınız için teşekkürler!" deme şeklimiz."

5E SERİSİ

5E SERİSİ

Daha fazla bilgi