KARMA ÇİFTLİKLER: HER TÜR İŞ İÇİN TEK BİR TRAKTÖR

Sofralarımıza getirdiğiniz ürünlerin bolluğu, bize dengeli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Sıradan bir iş gününde karşınıza çıkan farklı görevlerin üstesinden gelmek ve talep ettiğiniz verimliliği elde etmek için 5E traktörlerin yüksek performansından faydalanın.
GENİŞ ALAN, TAM KONTROL – KISA ARALIKLARLA FARKLI GÖREVLER ARASINDA GEÇİŞ YAPSANIZ DA, AZAMİ VERİM İÇİN DÜZENLENMİŞ KUMANDALARLA KONTROL HER ZAMAN SİZDE.

ÇEVRE DOSTU VERİMLİ GÜÇ

5E traktör çok işlevli çiftliğinizdeki pek çok yükleme ve nakliye işlerini görmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü sağlar. Sadece dizel ile çalışan motor; elektronik kumandalı Yüksek Basınçlı CommonRail yakıt enjeksiyonu ile 2.100 devirde yakıtı kontrollü tüketirken, aynı zamanda güçlü tork tork üretir ve Stage (Faz) V emisyon standartlarını karşılar.
ÖN YÜKLEYİCİ İŞLERİ İÇİN ÇOK FAZLA İLERİ-GERİ HAREKET ETME ZORUNLULUĞU OLDUĞUNU BİLİYORUZ. FARKLI UYGULAMALARDA EN UYGUN VİTESİ SEÇEBİLECEĞİNİZ; DEBRİYAJSIZ İLERİ-GERİ YÖN DEĞİŞTİREBİLECEĞİNİZ 12/12 VEYA 24/12 POWRREVERSER™ ŞANZIMAN SEÇENEKLERİ İLE KONFORLU BİR SÜRÜŞ ELDE EDECEKSİNİZ.

GÜCÜ YERİNDE

Yükleyici işleriniz çok çeşitli ve gün ne kadar uzunsa iş çeşidi de o kadar fazla – size bunlara yetecek hidrolik sistemleri gerek. 5E Serisi iki pompalı açık merkez hidrolik sistem toplam 66 l/dak akış sağlar. Standart olarak sunulan 540/540E PTO devir seçeneklerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak iki SCV sonradan talep edilebilir.
5E TRAKTÖR HAYATINIZDAKİ YÜKLEYİCİ YOĞUNLUKLU İŞLERİ İÇİN ÜRETİLMİŞTİR – KISA DİNGİL MESAFESİ OLAĞANÜSTÜ ESNEKLİK VE SIRADIŞI DAR DÖNÜŞ YARIÇAPI SUNAR.

"Her gün işinizi yaparken kattığınız tutku ve bağlılık bizlere esin kaynağı oluyor. Bu nedenle biz de sizin gibi çalışan bir traktör ürettik. Bu da bizim size: "Tüm yaptıklarınız için teşekkürler!" deme şeklimiz."

5E SERİSİ

5E SERİSİ

Daha fazla bilgi