BÜYÜKBAŞ HAYVAN BAKIM TRAKTÖRÜ

Süt ve süt mamulleri ile her gün sofralarımıza gelen neşe, sağlıklı inek ve besleyici süt tutkunuzla başlar. Aradığınız verimliliği ve yüksek standartları elde edebilmeniz için 5E traktörler size rakipsiz performans sağlar.
TAM DONANIMLI KABİN, GENİŞ GÖRÜŞ ALANI – ÇİFTLİKTE ÇALIŞIRKEN ÇOK FARKLI İŞLERİ VERİMLİ ŞEKİLDE YAPMAK İÇİN GÖZLERİNİZİN HER YERDE OLMASI GEREKİR – KABİNİN GENİŞ GÖRÜŞ ALANI VE ERGONOMİK YERLEŞTİREN KUMANDA VE KONTROLLER ÇOK KOLAY.

GÜÇLÜ, ÇERVECİ, VERİMLİ

5E traktör mandıranızdaki pek çok yükleme ve nakliye işlerini görmek için ihtiyaç duyduğunuz en çevreci gücü sağlar. Sadece dizel ile çalışan motor; elektronik kumandalı Yüksek Basınçlı CommonRail yakıt enjeksiyonu ile 2.100 devirde yakıtı kontrollü tüketirken, aynı zamanda daha fazla tork üretir ve Stage (Faz) V emisyon standartlarını karşılar.
GÜN İÇERİSİNDE ÇOK FAZLA İLERİ-GERİ SÜRÜŞ GERÇEKLEŞTİRİYORSUNUZ - DEBRİYAJSIZ İLERİ-GERİ YÖN DEĞİŞTİRME İMKANI SUNAN 12/12 VEYA 24/12 POWRREVERSER™ ŞANZIMANLAR İLE KONFORLU VE VERİMLİ BİR SÜRÜŞ ELDE EDECEKSİNİZ.

GÜCÜ YERİNDE

Yükleyiciniz mandırada her gün yoğun bir çalışma içinde – bunun için size uygun bir hidrolik sistemi gerekir. 5E Serisi iki pompalı açık merkez hidrolik sistem toplam 66 l/dak akış sağlar ve güvenilir performansı bir efsane olmuştur. Standart olarak sunulan 540/540E PTO devir seçeneklerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak iki SCV sonradan talep edilebilir.
5E TRAKTÖR MANDIRALARIN YÜKLEYİCİ YOĞUNLUKLU İŞLERİ İÇİN ÜRETİLMİŞTİR – KISA DİNGİL MESAFESİ OLAĞANÜSTÜ ESNEKLİK VE SIRADIŞI DAR DÖNÜŞ YARIÇAPI SUNAR.

"Her gün işinizi yaparken kattığınız tutku ve bağlılık bizlere esin kaynağı oluyor. Bu nedenle biz de sizin gibi çalışan bir traktör ürettik. Bu da bizim size: "Tüm yaptıklarınız için teşekkürler!" deme şeklimiz."

5E SERİSİ

5E SERİSİ

Daha fazla bilgi