Biçerdöver Hesaplayıcı

Biçerdöver Hesaplayıcı

John Deere biçerdöver hesaplayıcı

işinizi optimize etmek için gerçekleri ortaya koymak gerektiğinde karanlık noktalara ışık tutmanıza yardımcı olur. Şunlara yardımcı olur:

  • maliyetleri düşürmeye yönelik fırsatlar bulmanıza (ör. aşınma parçaları için)
  • ya da karınızı artırmanıza (ör. zararların azalması sayesinde, daha yüksek tahıl kalitesi veya hektar başına daha fazla saman balyası elde edilir).

Araştırmak istediğiniz konuyu seçin ve talimatlara uyun.

John Deere bayiniz,

John Deere biçerdöverlerinin sahadaki yerel operasyonunuzda yarattığı farkı ölçmek için araçlar kullanarak profesyonel gösterimler sunmak suretiyle, işiniz için marj iyileştirme fırsatlarını tanımlamanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Saman verimini ton / hektar şeklinde hesaplıyorsanız, bu hesaplayıcı sizin için. Tarlalarınızda yatan samanın hektar başına Avro değerini öğrenin. Normalde balyaladığınız alanı, saman verimini ve ton başına fiyatı girin. Bir John Deere biçerdöver tanıtımından sonra, John Deere biçerdöverin eşsiz ekin akışı konsepti sayesinde mevcut biçerdöverinize kıyasla daha fazla saman bıraktığını fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin, %20 daha fazla samanın Avro / hektar değerini anlamak istiyorsanız, ilgili kutunun yanına 20 yazmanız yeterli. Hesaplayıcı, her yıl hektar veya balyalanan alanınızın tamamı başına kaç Avro ilave kar edebileceğinizi gösterir.

Hesaplayıcı

Ürün
Alan
ha
Sap Verimi
Piyasa fiyatı
Additional amount of straw which can be baled behind a John Deere combine
%

Sonuç

Toplam sap verimi 2.500 t
Toplam kazanç 250,00 € / ha
John Deere biçerdöver ile ek kazanç 25,00 € / ha
John Deere biçerdöver ile ek kazanç 12.500,00 €

Bayinize bölgenizden elde edilen deneyimi sorun.

Bayi Bulun