S680Biçerdöverler

  • Otomatik faz hızı, üst elek ve elek konumu ayarları için Aktif Arazi Ayarı
  • DynaFlo Plus temizleme düzeni ile %5 daha fazla verim
  • Zor koşullarda yüksek verim için Aktif kontrbatör izolasyonu
  • ConnectedCombine – Teknoloji Avantajınız
Yazdır
PLACEHOLDER ALT TEXT

John Deere S680 – Rekor sürede hasat

Bir sonraki hasat mevsiminizi, ürününüzden zor koşullar altında bile mümkün olan en iyi şekilde yararlanmanızı kolaylaştıracak bir biçerdöver ile başlatın. Yeni S680 sadece üretkenliğinizi ve verimliliğinizi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda toplam hasat giderlerinizi de azaltır:

DynaFloPlus temizleme düzeni size %5'e kadar daha fazla verim kazandırır. Aktif Arazi Ayarı size yokuş aşağı ve yukarı işlerde %40'a kadar daha fazla performans kazandırır. Ürününüzü yeni Fore Aft Tilt besleme boğazı ile %20'ye kadar daha hızlı indirin!

760 mm uzunluğunda giriş helezonu ve konveyör kayışına sahip yeni 12,20 m 640PF tabla uzun ve yeşil soyadan yerdeki ürüne kadar her türlü ürünü toplar! MyJobConnect ve myLogistics uygulamaları kolay bir navigasyon ve koordinasyon için sizi tüm sürücülerinize bağlar.

Yeni S680 Avrupa'da geliştirildi ve Avrupa'da üretildi. Ağır ve yoğun ürünler ile yüksek kapasite için tasarlandı ve sadece saat başına daha fazla hasat yapmanızı sağlamakla kalmaz, kayıpları ve kırılan daneleri minimize ettiğinden danelerin %99'undan fazlası deponuza girer ve bu da cebinizde daha fazla para kalır anlamına gelir.