Sağ tarafında bir john deere traktörü ile birlikte yukarıdan çekilmiş çeşitli tarlaların fotoğrafı

John Deere Teknoloji
ve Yenilik

John Deere olarak müşterilerimiz adına inovasyon yapıyoruz, çünkü öğrendiklerimiz yaptıklarımızın bir yan ürünü değil. Neyi başarabileceğimize güç veren de budur. Çözümlerimiz, müşterilerin özlemlerini gerçekleştirmelerini, işlerini ileri teknoloji sayesinde daha hassas ve verimli bir şekilde yapmalarını ve verilere dayalı daha iyi kararlar almalarını sağlar.

İnovasyon Yetiştirmek: Meslektaş Ödülümüzü Kazananlar

John Deere olarak, Meslektaş ödülümüz bizi geleceğe taşıyan yenilikçi düşünürlerimizi, liderlerimizi ve yapımcılarımızı takdir ve tebrik etmemiz ve daha yüksek ortak bir amaçla hayatlarımızı ileriye taşıyacak bir yoldur.

Uzmanlarımızla Tanışın
 • Kurt Chipperfield

  Kurt Chipperfield

  Küçük işletme sahibi açısından VR uygulamasını genişletme yaklaşımından hem müşteriler hem de iş arkadaşları faydalanmaktadır.

 • Clayton Janasek

  Clayton Janasek

  Simülasyon sonuçlarını pratik, gerçek hayat uygulamalarına dönüştürme yeteneği, müşteri güveni ve bağlılığını derinleştirmektedir.

 • Rich Humpal

  Rich Humpal

  Temel bir ürün grubunu ele almış ve bunu bir sürdürülebilirlik çözümüne dönüştürerek müşterileri daha verimli ve kârlı hale getirmiştir.

 • Lara Baugh

  Lara Baugh

  Şirketin riske maruz kalmasını önleyerek JohnDeere'in daha yenilikçi ve girişken bir şirket olmasını sağlamaktadır.

 • Kent Wanner

  Kent Wanner

  Genellikle dizel gücü ile gelecek arasında köprü olarak elektrifikasyon evrimini ilerletmeye yardımcı olmaktadır.

 • Georg Kormann, bir robot kolun yanında.

  Entegre Çözümler

  Dr. Georg Kormann, saman ve yem İleri Mühendislik ve Teknik Entegrasyon konusunda mühendislik yöneticisidir; müşterilerin istek, beklenti ve hatta taleplerini iyi bir şekilde değerlendirmektedir.