Atılım gerçekleştirmek nedir

Atılım gerçekleştirmek nedir

John Deere bünyesinde 57.000'den fazla insan ileriye doğru adım atıyor. Başarıya doğru adım atmak. Öğrenmeye doğru adım atmak. Yüksek performanslı takım çalışmasına doğru adım atmak. Bir katılımcı, bir çalışan, bir birey olarak değer verilmeye doğru adım atmak. Bugün John Deere çalışanları dünya çapında kaliteli makinelerin ve hizmetlerin geliştirilmesine, üretilmesine, pazarlanmasına ve desteklenmesine yardımcı olmak üzere görev yapmaktalar. Onlar temel değerleri anlıyor ve benimsiyorlar.

Depolama Fırsatları

Nottingham Langar'daki ve Exeter'daki Parça Depolarımız BK ve İrlanda bayileri ile dünyadaki pek çok ülkeye “her türden” parça tedarik ediyoruz. Aynı zamanda John Deere'da kariyer yapmak için mükemmel bir ‘atlama tahtası’ sunuyoruz.

Finansal Hizmetler

John Deere Finansal Hizmetler bünyesinde, güvenilir finansman, ürün sigortası ve risk koruması için, – müşterilerimizin size itimat ettiğini göreceksiniz. Bu hizmetleri, her John Deere ürününde mevcut bulunan ve şirket tarafından yine aynı biçimde desteklenen dürüstlüğe, kaliteye ve yenilikçiliğe olan adanmışlık ile sunabileceksiniz. Müşterilerimizin bizden beklediği budur. Finansal hizmetler alanı, Tarımsal finans hizmeti, Tarımsal ekipman finansmanı, kredi analizi, tahsilatlar, finansal analiz, uluslararası finans, John Deere Risk Koruma, dava takibi, proses desteği, yeniden sahip olma, yeniden pazarlama, risk yönetimi ve toptan kiralama da dahil olmak üzere çok çeşitli fırsatlar sunuyor.

Pazarlama

İkinciliğe asla razı olmayan bir şirket. Sektörünün en iyisi olmakla ün kazanmış ürünler. En üst düzey hizmetler ve ürün desteği. Bunlar John Deere pazarlama profesyonellerinin sahip olduğu avantajlardır. Yenilikçiliğin ve yetenekli çalışanların, bizim rekabetçiliğimizin temelini oluşturduğunu biliyoruz. Ürünlerimize ve hizmetlerimize tutku duyuyorsanız John Deere, pazarlama ve satış profesyonelleri için, Pazarlama Temsilciliği, İş Geliştirme Yöneticiliği, Pazarlama Yöneticiliği, Satış Yöneticiliği ve Bayi Geliştirme Yöneticiliği dahil olmak üzere çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Ürün desteği alanı ilginizi daha fazla çekiyorsa, Saha Hizmeti Temsilciliği, Fabrika Teknik Destek Uzmanlığı, Ürün/Müşteri Destek Yöneticiliği ve Bölge Müşteri Destek Yöneticiliği için sunabileceğimiz pozisyonlarımız olabilir.

Tedarik Yönetimi

Kaynaştırıcı, dinamik bir iş gücünün bir parçası olacaksınız. Endüstrideki önde gelen pratikleri uygulama fırsatı bulacak ve tedarik yönetimi alanındaki uzmanlığı şirketimizin başarısı için kritik öneme sahip, yetenekli kişilerden oluşan bir takımın önemli bir parçası olacaksınız. Tüm bunları burada, John Deere'de yapabilirsiniz. Satın alma, yeni ürün geliştirme, lojistik, stratejik kaynak kullanımı, tedarikçi geliştirme, tedarikçi çeşitliliği ve bayi yedek parçaları yönetimi dahil olmak üzere hızlı bir kariyer ilerlemesi için pek çok fırsat mevcut.

İNSAN KAYNAKLARI, NEIL BLAKE

Neil Blake, İnsan Kaynakları

11 yıl önce İngiltere'deki bir birimde İK Müdürü olarak işe başladığımda, rolümün ülkedeki tüm lokasyonları kapsayacak çapta olması gerektiği, başlangıçtaki bakış açısının bir parçasıydı. John Deere gibi global bir firmada çalışmak, hem kariyer gelişimi için harika olanaklar sunuyor, hem de günlük çalışmalar veya bölgesel ve global projeler yoluyla, kültürlerarası etkileşim açısından pek çok fırsat yaratıyor.

Daha fazla görüş ve yorum okumak için burayı tıklayın.