Destek İşlevleri

Destek İşlevleri

Tekerleklerin hep dönmesini sağlıyoruz

Sistemin tam kalbinde yer alıyoruz ve her parçasının çalışmasını sağlıyoruz. İnsan kaynakları çalışanlarla ilgili tüm konularla ilgilenir, hukuk departmanımız her işimizi yasalara uygun yapmamızı sağlar, finans departmanımız mali işlerimizi yolunda tutar ve BT ekibimiz alyapı sistemlerini mükemmel durumda tutar.

Aşağıda farklı departmanlarımız hakkında bilgi edinin

Tümünü GenişletTümünü Daralt

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları kapsayıcı, dürüst ve saygılı bir ortamda faaliyet göstermektedir. Hayatın kendisine çok yakın, uluslararası bir ortamda çalışan bir ekibiz. Ekibimiz hemen her Avrupa ülkesinde insanlarla ilgili süreçler, programlar ve hizmetler sunmaktadır.

İnsan kaynakları altındaki bazı farklı alanlara bir göz atın:

– Maaş ve Özlük haklar
– İK Operasyonları
– Katılımcılık Sağlama
– Yetenek Keşfetme ve Kazanımı
– Yetenek ve Liderlik Geliştirme

Hukuk

Departmanımız Avrupa, Rusya dahil Bağımsız Devletler Topluluğu, Akdeniz, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde firmamıza yasal konularda hizmet sunmaktadır. Uluslararası bir ortamda çok çeşitli görevler almayı bekleyebilirsiniz. Satış organizasyonundan fabrikalara kadar çok çeşitli uluslararası fonksiyon alanlarında yasal danışmanlık sunuyoruz.

Enerjik, farklı ulusların temsil edildiği, şirketin her bölümü ile yakın bağlantıda olan katılımcı bir ekibiz.

Hukuk bölümünün altındaki bazı farklı alanlara bir göz atın:

– İdari İşler
– Rekabet Hukuku
– Kurumsal Finansman ve Hazine Destek
– Veri Gizliliği
– Kurumsal İlkeler/Uygunluk
– Genel Ticaret Hukuku
– Fikri Mülkiyet Hakları

Finans ve Muhasebe

Finans departmanımızda, kanıtlanmış süreçleri ve sistemleri kullanarak (ör. SAP ERP) işletme hedeflerini destekleyen global bir işbirliği ağı içerisinde uluslararası çapta faaliyet gösteren bir ekip çalışmaktadır. Ekiplerimiz çalışmalarını yeni fikirlerin (ör. yapay zeka) ve kesintisiz süreç iyileştirmenin takdir edildiği ve teşvik edildiği inovatif bir ortamda yürütmektedir.

Katılımcılık ve yaratıcı düşünce pratiğine yakın, finans alanında olağanüstü uzmanlık becerileri olan çalışanlarımıza en iyi çözümleri ve fırsatları sunuyoruz.

Finans ve muhasebe altındaki bazı farklı alanlara bir göz atın:

– İç Denetim
– İşletme ve Finansal Analiz
– Mali Denetim
– Maliyet Muhasebesi
– Bordro
– Vergi

Bilgi Teknolojileri

John Deere global BT departmanının amacı, tarım sektörünün geliştirilmesi için üzerimize düşen görevleri yapabilmemizi sağlayan teknik altyapıyı ve mimariyi sunmaktır. Esnek yöntemlerle yazılım uygulamaları kuruyor ve destekliyoruz. Ayrıca verilerin işlenmesi, aktarılması ve saklanması sürecinde global güvenlik kavramlarını kullanıyoruz. John Deere BT departmanı son derece katılımcı, iş ortaklarıyla ve global BT ekipleriyle yakın işbirliği içinde olan global bir organizasyondur.

Bilgi teknolojileri altındaki bazı farklı alanlara bir göz atın:

– Altyapı Analizi
– Entegrason
– Destek