Biyografi

Andrew C. Traeger

Andrew C. Traeger

Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü
Dünya Geneli Finans Hizmetleri Bölümü

Deere & Company

Andrew C. Traeger Ağustos 2011'den bu yana Dünya Geneli Finans Hizmetleri Bölümünde Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü görevini sürdürmektedir. Kredi ve sigorta işkolu raporlama, vergi ve hazine muhasebe, finansal planlama ve analiz, muhasebe hizmetleri ve finanslar sistemler içinde olmak üzere, muhasebe, finans ve stratejik planlama işlevlerini denetlemektedir.

Traeger John Deere Finansa 1998'de Baş Muhasebeci olarak katıldı ve Finansal Tahmin Müdürü; Finansal Raporlama Müdürü; ve Finans ve Regülasyon Raporlama Müdürü gibi daha karmaşık ve yüksek sorumluluk gerektiren pozisyonlarda görevler üstlendi. 2007'de Raporlama, Vergi, Hazine Muhasebe ve Muhasebe Hizmetlerinde Finans Direktörü oldu.

Traeger, Iowa Storm Lake'deki Buena Vista Üniversitesi'nden Sosyal Bilimler lisans derecesi almıştır ve Yeminli Mali Müşavirdir (CPA).

Traeger, Amerikan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü ve Iowa Yeminli Mali Müşavirler Derneği üyesidir. 2011'de Global Yönetim Uzman Muhasebecisi unvanı almıştır. Aynı zamanda Greater Des Moines Partnership ve Orta Iowa Ronald McDonald Hayır Kurumu, Inc. yönetim kurullarında üyedir.

John Deere Finans, tarım ve inşaat sektörüne destek sağlayan en büyük finans hizmeti kuruluşlarından biridir ve JohnDeere'ı dünya genelinde 1,7 milyonu aşan hesapla desteklemekte, dünya genelinde 39 milyar dolar cıvarında bir portföyü yönetmektedir. John Deere Finans, John Deere tarım, inşaat, ormancılık, çim ve kamu hizmeti ekipmanlarının satışına yardımcı olmak üzere finansman ve ekipman finansmanı sağlamanın yanısıra, dönen ödemeye dayalı çözümler ve mahsul girdisi finansmanı da sağlamaktadır. John Deere Finans'ın bugün dünya genelinde yaklaşık 2.200 çalışanı bulunmakta ve kuruluş 50'den fazla ülkede perakende finans programları sunmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.