Biyografi

Bradley D. Morris

Bradley D. Morris

Küresel İşçi-İşveren İlişkileri Başkan Yardımcısı

Deere & Company

Bradley D. Morris, Mayıs 2011'den bu yana Deere & Company'de Küresel İşçi-İşveren İlişkileri Başkan Yardımcısı görevini sürdürmektedir.

Morris, toplu sözleşmelerin görüşme ve yönetimlerinde uygulanacak strateji ve taktiklerden sorumludur. Çeşitli işçi-işveren ilişkisi inisiyatiflerini ve Küresel İşçi-İşveren İlişkileri Stratejisi'ni yönetmektedir.

Morris, John Deere'a 1975'de öğrenciyken girdi, üretimde kariyer yaptı, 2001'de işçi-işveren ilişkilerine katıldı. Morris şu andaki görevinde önce Küresel İşçi-İşveren İlişkileri ve Sürekli İyileştirme'de Direktör olarak çalışıyordu.

Morris, 1980'de Purdue Üniversitesi'nin makine mühendisliği bölümünden mezun oldu. Purdue Üniversitesi'nde Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans Programını 2002'de tamamladı.

Morris, Quad-City Alanı İşçi Yönetim Konseyi, ABD İşçi ve Çalışan İlişki Ağı, ve İş Hukuku Eşitlik Konseyi üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.