Biyografi

John D. Lagemann

John D. Lagemann

Kıdemli Başkan Yardımcısı, A&T Satış ve Pazarlama –
Amerika, Avustralya ve Küresel Pazarlama Satış Hizmetleri

Deere & Company

John D. Lagemann 2012 Eylülünden bu yana Tarım ve Çim Bölümü, Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. John bu görevinde, Amerika ve Avustralya'daki satış ve pazara açılma faaliyetlerinden sorumludur.

Lagemann, John Deere'a 1982'de Kansas Kenti Satış Şubesi'nde pazarlama temsilcisi olarak başladı. 1994'e kadar Kansas Kenti Satış Şubesi'nde, bayiler ve müşterilerle çeşitli saha görevlendirmelerinde çalıştı. 1994'de John Deere Hasat İşleri'nde Fabrika Pazarlama Müdürü oldu ve 1999'da John Deere'ın Avustralya, Yeni Zelanda ve Doğu Asya'daki faaliyetlerinde müdürlük görevi yaptı.

Lagemann 2002'de Birleşik Devletler ve Kanada Satış Başkan Yardımcısı oldu. 2009'da Birleşik Devletler, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda (Bölge 4) için Tarım ve Çim Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Lagemann'ın Kansas Eyalet Üniversitesi'nden gıda bilimi ve yönetimi lisans derecesi ve işletme yüksek lisans derecesi vardır. Ekipman Üreticileri Birliği (AEM) direktörü, AEM Tarım Sektörü Kurulu üyesi, Kansas Eyalet Başkanı İş Danışma Konseyi üyesi, Kansas Eyaleti Olathe Danışma Kurulu üyesi ve Royal Association yönetim kurulu üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.