Mary K. W. Jones

Kıdemli Başkan Yardımcısı, Hukuki İşler Müdürü ve Halkla İlişkiler
Deere & Company

Mary Jones

Mary K. W. Jones, Deere & Company'deki Kıdemli Başkan Yardımcısı, Hukuk Genel Müşaviri ve Halkla İlişkiler görevini Ocak 2019'dan bu yana sürdürmektedir. Jones şirketin hukuk direktörüdür, hukuk ve patent departmanları yönetiminde ve şirketi iş yönetimi ve halkla ilişkiler birimlerinde yürütme sorumlulukları vardır.

Jones, Deere & Company'ye 1997'de avukat olarak girdi. 10 yıldan fazla Küresel Hukuk Hizmetleri'nde Kıdemli Danışman, Genel Danışman Asistanı ve Genel Danışman Yardımcısı görevleri yaptı. Mart 2008'de Kurumsal Sekreter ve Genel Danışman Yardımcısı olarak görevlendirildi. Jonse, Ekim 2008'de Kurumsal İnsan Kaynakları organizasyonuna, Bölgesel İnsan Kaynakları ve Paylaşımlı Hizmetler Direktörü olarak katıldı. Şu anki görevinden önce Mart 2010'da Küresel İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Jones lisans diplomasını Truman Eyalet Üniversitesi'nden almıştır. Iowa Üniversitesi Hukuk fakültesinden yüksek akademik başarıyla mezun olmuş ve bu kurumun yayını olan Iowa Hukuk Dergisi'nin Yayın Kurulu'nda üyelik yapmıştır.

Jones, Illinois ve Iowa Baro Birliklerine üyedir. Illinois Eyalet Baro Birliği'nin Kurumsal Hukuk Departmanları Bölüm Konseyi'nin bir üyesi ve eski Başkanıdır, Amerikan Hukuk Enstitüsü ve Hukuk Müşavirleri Birliği üyesidir. Jones ayrıca March of Dimes Mississippi Valley Bölümü Yönetim Kurulu'nda, Iowa Blue Grass'deki YMCA Camp Abe Lincoln'da ve Illinois Coal Valley'deki Arrowhead Gençlik ve Aile Hizmetleri'nde görev yapmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.