Biyografi

Ganesh Jayaram

Ganesh Jayaram

Başkan Yardımcısı
Bilgi Teknolojileri

Deere & Company

Ganesh Jayaram, Ocak 2016'dan bu yana Deere & Company Bilgi Teknolojileri Başkan Yardımcısıdır. Şirketin tüm küresel bilgi teknolojisi faaliyetlerinden sorumludur.

Şu anki görevine gelmeden önce Ticarette Küresel BT Anlayışları ve Çözümlerin Hayata Geçirilmesi'nde Direktör olarak görev yapmıştır. Bu görevinde, şirketin bilgi yönetimi stratejisinin oluşturulması ve veri mantıksal analizi yoluyla ticarette temel anlayışların ortaya konulmasından sorumlu oldu. Ayrıca Küresel BT organizasyonu genelinde temel portföy, finans ve süreçlerin etkinleştirilmesinde süreklilik ve entegrasyonun yönetimine de yardımcı oldu.

Jayaram şirkete katılmadan önce Colorado Loveland'deki Danaher Corporation'da Su Kalite Grubu İş Geliştirme Başkan Yardımcısı idi. 2001'den 2003'e kadar California San Jose'deki Canon ABD'de Kurumsal İş Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı. Jayaram 1995'den 2001'e kadar Chicago ve Mumbai'deki Boston Danışmanlık'ta çalıştı.

Jayaram, seramik mühendisliği lisans diplomasını 1990 yılında Hindistan Varanasi'deki Benares Hindu Üniversitesi'ndeki Teknoloji Enstitüsü'nden aldı. 1995'te Illinois Evanston'daki Northwestern Üniversitesi'nden malzeme bilimi ve mühendislik alanında doktora yaptı.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.