Biyografi

Alan Heuberger

Alan C. Heuberger

Kıdemli Yatırım Müdürü
BMGI
Deere & Company Yönetim Kurulu'na 2016'da seçildi

Alan C. Heuberger, William H. Gates III'ün Microsoft harici tüm yatırımlar ve Bill ve Melinda Gates Kuruluş Vakfı'nın yatırımlarından sorumlu ofis BMGI'de Kıdemli Yatırım Müdürüdür. Bu yatırımlar içinde Deere & Company de bulunmaktadır.

Heuberger BMGI'de, firmaların ekilebilir arazi, çiftlik üretim ve işleme işkolları ve çeşitli kamu özkaynak olanaklarını kapsayan ve Deere & Company'nin de bu kapsamda bulunduğu tarımsal yatırımları içeren çeşitli doğrudan özel sermaye ve reel varlık portföy yatırımlarını yönetmektedir.

Heuberger, Amerikan Satranç Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi, Claremont McKenna College'daki Finansal Ekonomi Enstitüsü'nün Danışma Kurulu üyesi Seattle Foundation'ın Yatırım Komitesi üyesidir.

Heuberger, Claremont McKenna College'dan Ekonomi ve Matematik alanlarında lisans derecesi almıştır. Ayrıca Yetkili Finansal Analist unvanına sahiptir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.