Biyografi

Pierre J. Guyot

Pierre J. Guyot

Başkan Yardımcısı,
Küresel Tedarik Yönetim ve Lojistik

Pierre J. Guyot Mayıs 2014'den bu yana Deere & Company'de Küresel Tedarik Yönetimi ve Lojistik Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Şirketin tüm küresel tedarik yönetimi ve lojistik faaliyetlerinin yönetilmesinden sorumludur.

Peugeot'nun İngiltere ve Fransa'daki satın alma ve operasyonlarında görev yaptıktan sonra 1998'de John Deere'ın Fransa'daki Saran fabrikasına Montaj Müdürü olarak girdi. 2002'de Deere'ın Arc-Les-Gray fabrikasına Operasyon Müdürü olarak atandı. Guyot 2004'de Almanya Mannheim'da Tedarik Yönetimi ve Tarım Ekipmanları Direktörü oldu. Şu anki görevinden önce 2007 itibarıyla Saran fabrikasında Genel Müdür olarak hizmet etti.

Guyot, Ecole Centrale de Lille'in endüstriyel mühendislik bölümünden ve Petrol ve Motor Ulusal Yüksekokulu'nun (IFP Yüksekokulu) endüstriyel ekonomi bölümünden mezun oldu. Habitat for Humanity ortaklık gruplarına danışmanlık yapmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.