Biyografi

David C. Gilmore

David C. Gilmore

Kıdemli Başkan Yardımcısı, Bölge 4

David C. Gilmore Ekim 2014'den beri Deere & Company, Dünya Geneli Finansal Hizmetler Bölümü, Bölge 4, Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. John Deere Finans'ın Bölge 4'deki büyüme ve kârlılığından sorumludur ve ekipman bölge satışlarının arttırılması, müşetri ilişkilerinin geliştirilmesi ve dağıtım kanallarının güçlendirilmesi görevlerini yönetmektedir.

John Deere'daki kariyerine 1990'da başlayan Gilmore, Tarım ve Çim Bölümünde, sorumluluk alanı giderek artan görevlerde bulunarak satış ve pazarlama alanındaki deneyimini zenginleştirdi ve sonrasında Küresel Hasat Platformu Pazarlama Direktörü oldu.

John Deere Finans'a Haziran 2011'de ABD ve Kanada Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak girdi ve Ekim 2013'de Satış ve Pazarlama Bölge 4 Kıdemli Başkan Yardımcısı oldu.

Gilmore 1989'da Illinois Üniversitesi Tarım Ekonomisi bölümünden mezun oldu. Ekipman Kiralama ve Finans Birliği (ELFA) Yönetim Kurulu, Ulusal FFA Vakfı Sponsorlar Kurulu ve Illowa Hristiyan Atletler Liderlik Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

John Deere Finans, tarım ve inşaat sektörüne destek sağlayan en büyük finans hizmeti kuruluşlarından biridir ve JohnDeere'ı dünya genelinde 1,7 milyonu aşan hesapla desteklemekte, dünya genelinde 37 milyar dolar cıvarında bir portföyü yönetmektedir. John Deere Finans, John Deere tarım, inşaat, ormancılık, çim ve kamu hizmeti ekipmanlarının satışına yardımcı olmak üzere finansman ve ekipman finansmanı sağlamanın yanısıra, dönen ödemeye dayalı çözümler ve mahsul girdisi finansmanı da sağlamaktadır. John Deere Finans'ın bugün dünya genelinde yaklaşık 2.200 çalışanı bulunmakta ve kuruluş 50'den fazla ülkede perakende finans programları sunmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.