James M. Field

Başkan, Dünya Geneli İnşaat & Ormancılık
ve Güç Sistemleri
Deere & Company

James Field

James M. Field, Ocak 2019'dan beri Dünya Geneli İnşaat ve Ormancılık ve Güç Sistemlerinin Başkanlığını yapmaktadır. Field, dünya çapında inşaat ve ormancılık ekipmanımızın sürdürülebilir, karlı büyümesinden ve Wirtgen Grubunun entegrasyonunun sürdürülmesinden sorumludur. Field aynı zamanda şirketin motor, güç aktarma organları ve elektronik bileşenleri işlerinden sorumludur.

Field, Deere & Company'ye 1994'de katıldı ve muhasebe, hazine ve iş geliştirme ve planlama gibi alanlarda, giderek artan sorumluluklar alarak çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. Deere'ın (günümüzde şirketin ormancılık faaliyetlerine dahil edilmiş olan) eski Timberjack Grubunda Baş Finansal Yetkili olarak hizmet etti ve tüm muhasebe, finans ve hazine işlevlerinden sorumlu oldu. 2001'de Deere & Company'ye Kontrolör olarak atandı, 2002'de bu görevinin yanına ayrıca Deere & Company Başkan Yardımcılığını da ekledi. Field 2007'de eski Ticari ve Tüketici Ekipmanı Bölümünde Başkan oldu. 2009'da Deere & Company'de Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Baş Finansal Yetkili oldu. 2012'de, Field Tarım & Çim Bölümünün Başkanlığına getirildi ve Amerika ve Avustralya'da satış ve pazarlama ile Küresel Ekin Hasadı ve Çim & Uygulama Platformlarının operasyonlarından sorumlu idi.

Deere'a girmeden önce Field Deloitte & Touche'da pek çok konumda görev aldı.

Field, Western Michigan Üniversitesi mezunudur ve yeminli mali müşavirdir. Dartmouth'taki Tuck İşletme Yüksekokulunda Yönetim Eğitimi tamamladı ve John Deere Classic Yürütme Kurulu üyesidir ve Hand in Hand Yönetim Kurulunda ve St. Ambrose Üniversitesi Mütevelli Heyetinde görev yapmaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.