Biyografi

James M. Field

James M. Field

Başkan, Tarım ve Çim Bölümü – Amerika, Avustralya, ve Küresel Hasat ve Çim Platformları

James M. Field, Eylül 2012'den bu yana Amerika, Avustralya Tarım ve Çim Bölümü, ve Küresel Hasat ve Çim Platformları Başkanı olarak görev yapmaktadır. Field, Birleşik Devletler, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda, Latin Amerika Bölgesi (Güney Amerika, Orta Amerika ve Meksika) müşteri odaklı satış ve pazarlamasından ve ekin hasadı ürünleri ve çim ve yardımcı ürünlerden oluşan ürün platformu gruplarından sorumludur.

Field, Deere & Company'ye 1994'de katıldı ve muhasebe, hazine ve iş geliştirme ve planlama gibi alanlarda, giderek artan sorumluluklar alarak çeşitmi pozisyonlarda görev yaptı. Deere'ın eski Timberjack Grubunda Baş Finansal Yetkili olarak hizmet etti ve tüm muhasebe, finans ve hazine işlevlerinden sorumlu oldu. Mayıs 2001'de Deere & Company'ye Kontrolör olarak atandı, Eylül 2002'de bu görevinin yanına ayrıca şirketin Başkan Yardımcılığını da ekledi. Field Eylül 2007'de Dünya Geneli Ticari ve Tüketici Ekipmanı Bölümünde Başkan oldu. 2009'da Deere & Company'de Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Baş Finansal Yetkili oldu. Deere'a girmeden önce Field Deloitte & Touche'da pek çok konumda görev aldı.

Field, Western Michigan Üniversitesi 1985 mezunudur ve yeminli mali müşavirdir. Illinois Yeminli Mali Müşavirler Derneği ve Amerikan Mali Müşavirler Enstitüsü üyesidir.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.