Ryan D. Campbell

Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü
Deere & Company

Ryan D. Campbell

Ryan D. Campbell, Nisan 2019'dan bu yana Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Finans Direktörü olarak görev yapmaktadır. İcra kurulu başkanına ve diğer yönetiilere önemli finansal ve stratejik büyüme meseleleri konusunda danışmanlık yapmaktan sorumludur. Ayrıca şirketin dünya çapındaki finans, iş planlaması ve pazar ekonomisi fonksiyonlarını ve yatırımcı ilişkilerini yönetir.

Campbell, Ernst & Young'daki 10 yıllık muhasebe kariyerinin ardından John Deere'a 2007'de İş Planlama Müdürü olarak girdi. Ardından John Deere'da şu görevlerde bulundu: Uluslararası Muhasebe Müdürü, Çimde Sürme Ekipmanları Ürün Grubu Kontrolörü, İş Geliştirme Müdürü, Hazine İşlemleri – Sermaye Piyasaları Direktörü, Avrupa, Asya ve Afrika için birim başkanını destekleyen Tarım & Çim Finans Direktörü. 2016 yılında Deere & Company Başkan Yardımcısı ve Murakıp, 2018 yılında ise Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili oldu.

Cambell Simpson College'inden mezundur ve Chicago Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapmıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için, John Deere'in dünya genelindeki web sitesini ziyaret edin: www.JohnDeere.com.