Biyografi

Ryan D. Campbell

Ryan D. Campbell

Başkan Yardımcısı ve Hesap Kontrolörü

Ryan D. Campbell Deere & Company'de Aralık 2016'dan bu yana Başkan Yardımcısı ve Hesap Kontrolörü görevlerini sürdürmektedir. Deere'in dünya genelindeki muhasebe işlevlerinden sorumludur.

Campbell, Ernst & Young'daki 10 yıllık muhasebe kareyirenin ardından John Deere'a 2007'de İş Planlama Müdürü olarak girdi. Ardından Deere'da şu görevlerde bulundu: Uluslararası Muhasebe Müdürü, Çimde Sürme Ekipmanları Ürün Grubu Kontrolörü, İş Geliştirme Müdürü, Hazine İşlemleri ve Sermaye Piyasaları Direktörü, ve son olarak, Bölge 2 Başkanını ve işkolu gruplarını destekeleyerek Tarım ve Çim Finans Direktörü.

Cambell Simpson College'inden mezundur ve Chicago Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapmıştır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.