Biyografi

Kimberly K. Beardsley

Kimberly K. Beardsley

Başkan Yardımcısı
Dünya Geneli Parça Servisleri

Kimberly K. Beardsley, Deere & Company'de Dünya Geneli Parça Servisleri Başkan Yardımcılığı görevini Aralık 2013'den beri sürdürmektedir. Parçaların dünya geneline dağıtımı, parça fiyatlandırma ve parça sistemleri, marka lisansı ve şirketin ekipman bölümlerine destek anlamında John Deere Ticaret'in yönetiminden sorumludur.

Beardsley, Deere & Company'de çalışmaya 1990'da bir öğrenci eğitim programı kapsamında, John Deere Des Moines Works'de başladı. Mezun olduktan sonra Des Moines Works'de ve Illinois Moline Ekim Grubunda, imalat ve üretim mühendisliği alanında, giderek artan sorumluluklarda birtakım görevler aldı. Beardsley daha sonra insan kaynaklarında çalıştı, ardından John Deere Waterloo Works'deki operasyonlarla ilgili görevlerine geri döndü. Beardsley ayrıca Des Moines Works'de Üretim Müdürü, John Deere Ticari Ürünler Operasyonlar Müdürü, Hidrolik Silindirleri Global Direktörü, Tarım ve Çim Bölümü Global Stratejik Kalite Direktörü olarak çalıştı. 2011'de Tarım & Çim Bölümü Global İK Direktörü oldu.

Iowa Des Moines doğumlu olan Beardsley Iowa Üniversitesi endüstriyel mühendislik bölümünden mezun olmuş, Duke Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yapmıştır.

Beardsley, Kadın Mühendisler Derneği'nin aktif bir üyesidir. Ayrıca Genç Başarı'da ders vermekte ve kilisede aktif görev almaktadır.

Deere & Company (NYSE: DE), gelişmiş ürün ve hizmetleri sağlamada dünya lideridir ve iş alanı toprakla ilgili olan ve dünyanın önemli ölçüde artan yiyecek, yakıt, barınma ve altyapı ihtiyacını karşılamak için toprağı işleyen, ekip biçen ve zenginleştiren müşterilerinin başarısına kendini adamıştır. John Deere 1837'den beri bütünlük geleneğine dayanan, en iyi kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. Daha fazla bilgi için John Deere'ı dünya genelindeki web sitesinde ziyaret edin: www.JohnDeere.com.