Hasadı alınmış tarlada seyir halinde paletli bir John Deere traktörü

Strateji ve Temel Değerler

   

Toprağı ekip biçenler için. Toprağı dönüştüren ve zenginleştirenler için. Toprağın üstünde inşa edenler için.

John Deere sizin başarınıza adanmıştır.

Bu bağlılık altı kritik bölgede, – Birleşik Devletler ve Kanada, Avrupa, Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'de, yoğunlaşarak küresel olarak genişliyor. İleride, dünya büyümesinin en az %75'i bu bölgelerde gerçekleşecektir. Ve sizin daha kârlı ve verimli olmanıza yardım etme geçmişimiz, tutkumuz ve amacımız nedeniyle, John Deere yalnızca seçkin ekipman tedarikçisi olma yönünde bir tavır benimsemiştir.

   

Kalite ve İnovasyon

John Deere'ın mirası temelde kalite ve inovasyon üzerinde biçimlenmiştir ve gelecekte de böyle devam edecektir.

Tesiste taş ve toprak boşaltan bir 844K-II Tekerlekli Yükleyici

İşkollarımız

John Deere'ın işkolu portföyü çeşitli, ama birbiriyle ilişkilidir. İşletmelerimizden ikisi, Tarım ve İnşaat ekipmanları, küresel büyümeden faydalanmak için kusursuz bir konumdadır.

İki ek işletmemiz, Çim ve Ormancılık ekipmanları, dünya kanal gelişimini desteklemekte ve güçlendirmektedir. Ve ek destekleyici faaliyetler olan Finansal Hizmetler, Enerji Sistemleri, Parça Hizmetleri ve Akıllı Çözümler Grubu, ekipman işletmelerimizi güçlendirmekte ve çeşitlendirmektedir.

Arka planda yüzü flu bir John Deere çalışanı, ön planda, elinde tuttuğu elektronik devre net görünüyor.

Hedeflerimiz

Dünya genelinde tarım, çim, ormancılık ve inşaat ekipmanlarında seçkin bir şirket olarak, sürdürülebilir SVA (Hissedar Katma Değeri) hedeflerimize ulaşabiliriz. Kısaltmayı kontrol edin.

Durmadan ürünlerimizi ve işletme verimliliğimizi geliştirerek, olağanüstü bir işletme performansına ulaşmayı başaracağız.

Ve çalışan, birim ve bölüm hedeflerini John Deere'ın genel işletme hedefleriyle birleştirerek, düzenli ve yüksek performanslı takım çalışmasının gücünü elde edeceğiz.

Yatırımcı sayfamızdan stratejimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

1837'de demirci ve mucit John Deere tarafından kurulan Deere & Company, dünyada en çok hayranlık duyulan işletmelerden biri olarak büyüdü. Bu tesadüf değildi. John Deere, şirketini bütünlük, kalite, bağlılık ve inovasyon üstüne kurmaya kararlıydı. Bu değerler, yaşamaya devam etti ve günümüzde zenginleşti. Bunlar çalışma şeklimizi, sunduğumuz kaliteyi ve bir müşteri, yatırımcı veya çalışan olarak gördüğünüz benzersiz muameleyi belirliyor.

Koruyucu gözlük takmış bir grup John Deere çalışanı notarı gözden geçiriyor

Çalışma Şeklimiz

Her gün, kurucumuzun temel değerlerini koruyarak çalışırız. Bütünlük, kalite, bağlılık, ve inovasyon, ulaşmaya çalıştığımız idealler değildir. Biz zaten onlarla yaşarız. Onlarla nefes alırız. Bu değerler, çalışma şeklimizin özüdür ve size sunduğumuz her ürünün, her hizmetin ve fırsatın içindedir.

Ayrıca John Deere, çeşitlilik gösteren bir işgücünün, bayi organizasyonunun ve tedarikçi tabanının değerini bilir. Kendimizi gerçekten, çeşitliliğin anlaşıldığı ve kabul gördüğü kapsayıcı bir ortama adıyoruz. Bu anlayışa bağlılığı, çalışanından bayisine, tedarikçisine, John Deere'in tüm paydaşlarında görebiliriz.

John Deere traktörü yanında duran şapkalı adam

Nerede Çalışıyoruz?

Dünyanın her yerinde. İnsanların toprakta veya toprakla çalıştığı her yerde, John Deere'ın varlığını bulabilirsiniz.

İki adam bilgisayar masasının önünde el sıkışıyor

Bekleyebilecekleriniz

John Deere'ın yüksek bir etiğe, yasalara sıkı sıkıya uygunluğa, ve kamu politikaları ve uygulamalarında adaleti geliştirmek ve desteklemek için derin bir arzuya sahip olmasını bekleyebilirsiniz.

Ve bir müşteri, çalışan, bayi veya tedarikçi olarak John Deere ile bir ilişkiniz varsa, Deere'ın size kapsayıcı bir ortam sunmasını bekleyebilirsiniz. Çeşitliliğin kabul gördüğü bir ortam beklersiniz.

Bir ağacı indirmek üzere çalışan devirici takım

Sunduklarımız

Kurucumuz, ticari açıdan ilk defa başarılı olan pulluk çalışmasıyla tanınır. Ve herhalde bugün de, en çok kaliteli tarım ve çim ekipmanlarımızla tanınıyoruz. Aslına bakılırsa, dünyanın lider çiftlik ekipmanları üreticisiyiz. Ayrıca, ormancılık ekipmanları üretiminde de dünya liderliği bizde. İnşaat ekipmanlarında önemli bir gücüz. Ve John Deere Finans, en büyük ekipman finansmanı şirketlerinden biri. Başlangıçta bir demirci dükkanında kurulan bir şirket için hiç fena değil.